Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek a következő szituációban? Több, mint 5 éve vagytok együtt a barátnőtökkel, minden rendben van a kapcsolatotokkal, szeretitek egymást. De:

Figyelt kérdés
Egy a barátnőtöknél szebb, csinosabb, fiatalabb lány kikezd veletek és kölcsönös a szimpátia. Kockára tennétek a sok éve jól működő kapcsolatotokat egy kaland kedvéért, illetve, ha ez a bizonyos lány kapcsolatot is akarna veletek? Elhagynátok a párotokat csupán azért, mert a másik jobb nő? Annyira nem tudom beleképzelni magam egy ilyen helyzetbe lányként. Mindig az a mondás jut ilyenkor az eszembe, hogy "f@sz feláll, ész megáll". Vagy van olyan pasi, aki ilyenkor is tud az eszével gondolkodni a f@rka helyett? Én, ha szerelmes vagyok a páromba, tőlem jöhet akármilyen jó pasi, nekem nem kellene. Mondjátok, hogy van köztetek olyan, aki szintén így gondolja! 27/L
2012. nov. 13. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
4 és fél éve vagyunk együtt, nem hagynám ott semmilyen nő miatt. félre se kefélnék
2012. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Ne agyalj már ennyit, mert ez rámehet a kapcsolatodra. Nem viccből mondom.
2012. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
" Elhagynátok a párotokat csupán azért, mert a másik jobb nő? " Figyi ha a párod szeret akkor nincs neki számára jobb nő mint te. Ha van akkor nem is szeret,és akkor jobb ha most vége......
2012. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden pasi meg fog kövezni: 19 éve vagyok együtt a párommal és soha nem csaltam meg!


Arra kéne inkább büszke lennem, hogy mennyi nőt gyűjtöttem be mellette, de ÉN ezt nem tudom megtenni. Bocs, van farkam is, működik is, de mindig az eszemmel gondolkodom. Talán az nagyobbra sikerült :o)


43F

2012. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Sajnos ezt már mondta a párom is :(,mert mostanában sokat féltékenykedek és azt is mondta, hogy alaptalanul, és még azt is hozzátette, hogy ez miatt fogom elveszíteni... De annyira befészkelték magukat ezek a gondolatok a fejembe :( Igazából a saját önbizalomhiányomból fakad ez az egész... Nem vagyok elégedett a külsőmmel, ez a lány, meg (szerintem) szinte tökéletes :S
2012. nov. 13. 20:50
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Inkább bánt az, hogy megtetted,

mint az, hogy nem...

2012. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ha van valakim és szeretem, akkor levakarom az illetőt, ennyi, probléma letudva. Nem kell azt feltételezni, hogy csak egy ilyen miatt minden férfi megcsalná a párját... 19/F
2012. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Valószínűleg csak én komplikálom túl a dolgokat. Mindig is ilyen agyalós voltam...Kíváncsi voltam mások véleményére is és bíztam benne, hogy hasonló válaszokat fogok kapni! :)
2012. nov. 13. 21:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel 5 éve együtt lennék,az szerintem lenne annyira komoly kapcsolat,hogy nem dobnám el valami jött-ment r*bancért akit,lehet,hogy soha többet nem is látnék.

De 5 év se jelent mondjuk semmit,mert egyik barátom rokona pont 5 év után szakított a barátjával.Szóval,nem az idő szabja meg egy kapcsolat minőségét és én azt mondom,hogy ha szeret és nem egy p*cs akkor nem kell aggódnod ilyesmi miatt.

21/F

2012. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Magaddal kell sürgősen kibékülnöd. Megfogalmaztad, hogy miből adódik ez, tegyél ellene. Amíg az ember saját magát nem tudja elfogadni, addig lesznek ilyen problémák. És bizony rámehet a kapcsolat.
2013. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!