Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa problémám van. Párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa problémám van. Párommal nagyon jó a kapcsolatunk, minden rendben, több éve együtt vagyunk. De egy valamit letagad előttem. Mégpedig a származását. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy roma. Nem látszik rajta, csak ha nagyon fürkészed. Ő viszont tagadja, és állandóan azt hangoztatja, h utálja őket. Nem hagynám el ezért, hiszen szeretem. (hozzáteszem nem tudtam eddig) Viszont mikor feljön témába rögtön felidegesíti magát vagy éppen megsértődik. Próbáltam neki már mondogatni, h az ember nem tehet arról, h hova születik stb, hogy tudja, hogy engem nem érdekel. De akkor sem vallja be. Viszont van pár dolog, amit megkellene beszélnünk, ehhez viszont be kell vallania...
2011. júl. 11. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így eltudod fogadni, akkor nem mind1? Egyébként honnan tudod ennyire biztosan?
2011. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne is erőltesd, lehet kellemetlen neki, majd ha akarja úgyis bevallja/elmondja, ha valóban az.
2011. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted akkor békén hagyod ezzel az egésszel.
2011. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz emlékei vannak ebben a témában... ő lehet jobban belelát, hogy mennyire nehéz kitörni, esetleg hogy visszahúzta a környezete (hozzáteszem, ez nem csak romáknál lehet így, de nekem elsőre ez jutna eszembe, ha esetleg egy rosszabb helyről származik). Lehet, hogy nem is neki, hanem még a szüleinek stb voltak ilyen gondjai. De akkor se beszél róla, ha megmondod neki, hogy ez most fontos lenne, és nem a sebeit akarod feltépni? Amúgy biztos, hogy számít ez a megbeszélnivalótokban? Szerintem is csak akkor zavard vele, ha nagyon muszáj...
2011. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én elfogadom, nem azzal van a baj. Anyám nem. Gyanakszik rá, hogy roma, de én tagadom, ugyanis édesanyám kiakart miatta tagadni. Viszont szeretnénk közös jövőt ugyebár, amihez a családok megismerése is fontos lenne...Mi lesz így ha eljön az esküvő?

Értem, h nehéz neki, de örülnék ha megtudna nyílni előttem.

2011. júl. 11. 16:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg van egy kis különbség köztem, meg a másik illető között, akit belinkeltél. Én szeretem őt, nem akarom elhagyni, és ha nem mondja el, akkor sem fogom. Csak nem tudom, hogy gogyan tervezzek. Jó lenne vele megbeszélni, hogy anya így-meg így vog reagálni várhatólag. Mit csináljunk? Vagy egész egyszerűen mi legyen a családi ünnepektől kezdve mindennel. Így most én egyedül cipelem ezt a terhet.
2011. júl. 11. 16:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

honnan a fenéből tudod ilyen biztosan, hogy roma? anyádnak meg mondd azt, hogy nem az, és kész. meg a nyavalygó családtagoknak is. bizonyítsák be - vagy te is, ha annyira biztos vagy benne - hogy az...


nem minden sötét hajú és bőrű roma ám. én ismerek olyat, aki ilyen, és még a vezetékneve is tipikus roma név, mégsem az.

2011. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

csodás lehet a családoddal élni....

nem ismered a barátnőd családját amúgy?

2013. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemár... kreol bőröm és sötét hajam miatt néha engem is romának hisznek, holott nem vagyok az. tényleg nem... és kicsit gáznak tartom hogy itt, drága magyarországunkban mindenki romákhoz van szokva és ha valakinek nem hófehér a bőre juj akkor az már tuti roma! sok idióta ember azt hiszi ők az egyetlen kreol bőrű népcsoport?? szerintem kérdező nyugodj le , valszeg nem roma a csajod, de a helyében én már rég otthagytalak volna ha ilyennel zaklatsz.
2013. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!