Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » AZ örök kérdés : vajon elhagyj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ örök kérdés : vajon elhagyja értem a jelenlegi barátnőjét?

Figyelt kérdés
Nyár elején kezdtem el irkálni vele. Eszünkbe se jutott talizni, meg semmi. 40km-re lakunk egymástól. De most majdnem egy helyre járunk fősulira. 20km távolság, de van autó, szóval az semmi. Mégis szóba került, hogy talizunk. Tegnap taliztunk, s a baráti taliból, egy romantikus randi lett. Ma megint eljött, együtt voltunk egész délután, este. Csak tegnap kiderült, hogy van barátnője. Több mint egy éve, de hogy már az csak olyan semmilyen kapcsolat, a csaj is találgozgat mással, nem úgy viselkedik, ahogy kellene neki, stb., s nem tudom eldönteni, hogy ez most, csak olyan tipikus pasi szöveg, vagy ott hagyná értem. Mert ha nem akarja ott hagyni, akk mit akar tőlem? szexre nem hajt, mert jól van, próbálkozott kicsit, de a leg apróbb ellentmondásomra abbahagyta, s onnan fel se hozta. Inkább órákon keresztül egymást átölelve feküdtünk, s szótlanul egymás szemébe néztünk órákig. Szerintetek?
2012. nov. 14. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fél év kellett ahhoz, hogy megtudd, hogy van barátnője?
2012. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha el is hagyja érted a barátnőjét, akkor valószínűsíthető, hogy egy év múlva meg téged hagy el egy másik lányért, mert addigra az is olyan semmilyen kapcsolat lesz. Fél év alatt miért nem tudta elmondani, hogy kapcsolata van? Akkor még "csak" fél éve volt, tehát viszonylag friss.. nagyon olyan típusú srácnak tűnik, aki szeret több vasat tartani a tűzben. Erre utal az is, hogy még nem szakított a barátnőjével, de nálad már bepróbálkozott. Csak akkor javaslom, hogy járj vele, ha ezek után meg tudsz bízni benne 100%-osan.
2012. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Együtt lennél egy olyan fiúval, aki annak ellenére, hogy vagy neki, szótlanul néz egy másik lány szemébe órákig, miközben egymást átölelve fekszenek?
2012. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elmondta még régebben, csak nekem ez kiment a fejemből valahogy. S ő pedig többet nem emlitette. íde legalább őszintén elmondta, hogy mi a helyzet... ezt értékelhetném kicsit, nem?
2012. nov. 14. 00:28
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

szerintem kell a tapasztalt szerzés.

Én azt modondom mozdulj rá. Akkor is ha megjárod (nem biztos). Legalább akkor végérvényesen elkerülöd az ilyen szitukat.


Amúgy egyetemen így csajoznak a pasik: "van barátnőm, de haldoklik a kapcsolatunk"

Aki olyan beszari, hogy egyedül nem áll meg a lábán, csak fix punc! mellett az maradjon is ebben a "haldokló kapcsolatban"


De szerintem próbáld ki! Lehet te leszel a kivétel. Akivel becsületes és szeretni fog.

2012. nov. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Adok neki 2 hetet. Annyi idő alatt engem is jobban meg tud ismerni, s eldöntheti mit akar. Ha annyi idő múlva sem hagyja ott őt, akk nem fog érdekelni. Csak nemtom h erről a két hetes határidőről szóljak e neki vagy ne,...
2012. nov. 14. 01:23
 7/12 anonim ***** válasza:

jó terv.

és nem kell zsarolni.

vagy egyértelműen így fog tenni,vagy nem.

de ahhoz tényleg minden szempontból sokkal jobb csaj kell,hogy valaki lecserélje az amúgy viszonylag jól működő biztos kapcsolatát.

2012. nov. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem benne, h igenis ott fogja hagyni, mert ahogy viszonyul hozzám. Szerintem nem minden pasi szokott így romantikázni csak úgy. nem? S ha csak arra a bizonyos dologra kellenék neki, akk már most hagyna, hisz tudja, h azt úgyse kapja meg.
2012. nov. 14. 06:56
 9/12 anonim ***** válasza:

A ket het jo otlet, de ne szolj neki.

Vagy legyen inkabb tobb. Mondjuk az ev vegeig. Addig kiderul.

2012. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
év végéig??? addig teljesen beleszeretek, ha így folytatja. S akk totál padlóra kerulok. Szóval addig semmiképp. Max egy hónap.
2012. nov. 14. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!