Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szerint ne, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint ne, ti mit gondoltok a szem tetkórol?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam jól mutatna a korom fekete szemem neon zöld szemfehérjével. De barátnőmnek nem tetszik az ötlet. Ti mit tennétek?


[link]



2012. nov. 14. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A látásoddal játszol és igénytelennek is néz ki, mintha valami betegség lenne, az esztétikától nagyon messze van.
2012. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

jól nézne ki, de azért kicsit beteg:D

ezt egyébként el lehet tűntetni? avgy egy idő után felszívódik? mert ha nem akkor nem ajánlanám, előbb utóbb nagyon nem fog tetszeni neked se. egy ideig ,pár hónapig jó poén. meg kemény gyerek leszel tőle, de az is elmúlik

2012. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátnődnek. Ne csináld!

Ez nem olyan mint amikor a bőrödön elrontják, vagy megunod és varratsz rá valami mást.

Úgy néz ki mint ha beteg lenne a viselője. Na és ha elszúrják?

Nem vagyok a tetkók ellen abszolút, de szerintem ezt ne csináld.

2012. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Eltávolítani szerintem nem lehet. Am, 2007 óta csinálnak ilyeneket, és még senkinek nem volt problémája a szemével a tetkó miatt
2012. nov. 14. 11:54
 5/17 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

gondolj bele abba, hogy elmész egy állásinterjúra... tuti ne fognak komolyan venni.

biztos jól néz ki. nekem speciel nem tetszik. ha ilyet szeretnél akkor vegyél színes kontaktlencsét, azt bármikor ki tudod venni, míg egy tetoválást nagyon nehéz eltávolítani, ha egy szem tetkót el lehet egyáltalán...

2012. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 J0keer ***** válasza:
én nem ajánlom!!
2012. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Undorító. Én sem támogatnám az ötletet.
2012. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is undorító,szinte biztos vagyok benne hogy megbánnád egy idő után,minthogy abban is,hogy én messziről kikerülnélek,ha szembe jönnél velem.

Taszítana,de nem kicsit!


Bár te tudod,hogy akarsz kib.szni magaddal,én csak a véleményemet írtam le.

2012. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Most bulinak gondolod, meg menőnek, de ne csináld. Ilyen szemekkel sehova nem vesznek fel dolgozni, max egy tetkószalonba. Aztán mégnézném, hogy mikor 70 éves aszott öregember vagy akkor hogy tetszenének a neonzöld szemeid.


Inkább vegyél színes kontaktlencsét, azt bármikor kiveheted, de ezzel a szemfestéssel elszúrhatod az egész életed.

2012. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Remélem belevakulsz.Drága kezdőpénz lesz, de egy életre elmegy az ilyen sz@ról a kedved.
2012. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!