Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szerint ne, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint ne, ti mit gondoltok a szem tetkórol?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam jól mutatna a korom fekete szemem neon zöld szemfehérjével. De barátnőmnek nem tetszik az ötlet. Ti mit tennétek?


[link]



2012. nov. 14. 11:29
1 2
 11/17 SzilKa ***** válasza:
100%
Ezt még én is gáznak tartom, pedig tetováló vagyok.
2012. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

igaza van annak aki kontaklencsét írt

pont ma néztem egy oldalt,én csak egyszerű színeset akarok

de van alien mintás,párduc szem mintás,vérszemes....stb

semmi estre sem a maradandót ajánlanám

2012. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
meg ne haragudj,de azt is megérteném ha bnőd elhagyna,így max egy szefós lánynak kellenél
2012. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. Dobd a csajt, nem érdemel meg, korlátozza az önmegvalósításodat.

2. Csináltasd meg a tetoválást azonnal.

3. Töltsd fel ide a képeket, hogy kacaghassunk a kisikló életeden, amit a borzasztó tetoválásod miatt elszenvedett szociális törés okoz.

4. ???

5. Profit!

2012. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt a kerdest csak viccnek szantad!
2012. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagyon undorító, ne haragudj. Ha mindenképpen ilyet akarsz, akkor kontaklencse. Én iszonyodnék utána tőled, meg gondold el szegény barátnőd, mikor a szemedbe néz.. Kihat később munkavállalásra, az egész életedre... Pedig nekem tetkóm is van, mégis számomra ez bizarr.
2012. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ezt akarod tedd... de ne várd el a barátnődtől, hogy támogasson ebben, mert ez túl megy már elég sok határon...

Pedig én tele vagyok varrva és piercingek is vannak bőven, de uhh, ezzel már élni se fogsz tudni, mert kinéznek majd.

23/L

2012. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!