Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lájkolgatja a képeim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolgatja a képeim, amikor kb lesesz*r?

Figyelt kérdés

OLVASD EL LÉCCI.. próbálom rövidre fogni..

a sráccal 1x 'randiztunk' utána egy ideig nem nagyon beszéltünk, aztán kérdezte egyszer hogy nem-e talizunk suli után, de ő meg elment elöbb haza és 'elfelejtett szólni is' hogy 'közbe jött valami..' azóta elhívtam én talizni, úgy volt hogy múlt héten valamikor és majd ír hogy melyik nap.. de nem írt.. szerintem elis felejtett.. suliba összefutottunk csak ilyen 1-2mpre láttam annyi volt hogy köszönt.. most meg lájkolgatja a képeim, amit más lányoknál ahogy elnéztem nem nagyon szokott ezért furcsálom.. de közbe meg lese'sz*r.. mert ha nagyon akarna talizni akkor meg írna, vagy elhívna.. szerintetek?

16/L


2012. nov. 14. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Nem akar tőled semmit.Hülye is.

2012. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az írásodból lejön, neked sokkal jobban tetszik ez a fiú, mint te neki. Vagy hülye, és nem tudja kimutatni.

Szerintem hagyd a fenébe. Majd akad jobb. Nem szabad beleélned magad.

2012. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert a facebook képek lájkolása NEM jelent semmit! Ezt nem ártana a hölgyeknek megérteni. Ha én szeretnék valamit egy nőtől, akkor azt nem a képei lájkolásával jelezném. Persze ettől lehet, hogy én vagyok a kőkorszaki...
2012. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mutasd az adatlapod kiscsillag, mindjárt én is lájkolom a képeidet, meg jól megbökdöslek...
2012. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A "le se sza­r" nem egy, hanem három szó, a facebookos lájkolgatás és bökdösés pedig a semminél is kevesebbet jelent. Ha akarsz tőle valamit, beszélj vele, ha nem, akkor hagyd a fenébe.
2012. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mással kéne foglalkoznod,aki legalább figyelembe vesz téged.
2012. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!