Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha megtudnád, hogy a férjed fél éve megcsal?

Figyelt kérdés
És van 2 gyereketek.
2012. nov. 14. 16:38
 1/10 betlindis ***** válasza:
legelőször is beszélnék vele erről. abból sokminden kiderül, hogy miért csinálja, ő mit akar, esetleg megígéri hogy befejezi, láthatod a hozzáállását a dolgokhoz, hogy mennyire őszinte, mennyire viselkedik veled szemben tisztelettel még...
2012. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Elhagynám! Gyerkőcök miatt sem maradnék vele, ez egyszerűen undorító! Nem könnyű egyedül, de gondolj csak bele, ha te magad is tudod, h megcsal, akkor hányan röhöghetnek a hátad mögött ezen. Ez totál megalázó. Nem is értem hogy, bírod ezt elviselni egyáltalán.A jó asszony megbocsájt, az okos nem!
2012. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Hát ha megcsalt valószinüleg otthon nemkapott meg töled vmit. Beszéljétek meg
2012. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kidobnám a francba. Ha baj van a párkapcsolattal azt nem félrelépés után, hanem előtte kellene megbeszélni és megoldani.
2012. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha ettől függetlenül otthon minden rendben akkor nem hagynám el.
2012. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én minden körülmények között otthagynám. Vagy ha már annyira nem bírsz megélni egyedül, akkor maradj vele, de könyörgöm, legalább tarts te is szeretőt, akkor már te is alázd meg őt, ne csak téged alázzanak meg!!!
2012. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 betlindis ***** válasza:
szerintem az ilyen visszavágással csak magát alázná meg még jobban. ne süllyedjen már le ő is a férfi szintjére...
2012. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne jöjjünk már mindig azzal, hogy nem kapott meg valamit otthon. Vannak ilyen típusú férfiak nem is kevesen, sőt még nők is, nem feltétlenül hibás mindig mindkét fél. Viszont szerintem az mindenkitől elvárható, hogy ne verje át a párját. Én úgy gondolom, hogy neked kell érezned, hogy fel tudod-e ezt dolgozni, megbocsájtani és tovább lépni. Nem biztos, hogy együtt kell maradnotok. Ha veszekedtek, vagy látják a gyerekek, hogy te szenvedsz emiatt, azt úgyis ők sínylik meg, úgyhogy ezt tényleg neked kell eldöntened.
2012. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kidobnám a házból és takarodjon! Persze gyerektartást meg kártérítést fizetnie kell!
2012. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te mit teszel?/tennél
2013. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!