Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a konkrét arra utaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a konkrét arra utaló jelek h a párod megcsal? Ti h vettétek észre? Mire kell oda figyelni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Oda kell figyelni egymásra minden téren, törődni egymással és akkor erre remélhetőleg nem kerül sor.

2. Egyre többet ad magára, később jár haza, ha rákérdezel hol volt ... zavartan beszél, sunyi, titkolózik, nem törődik veled annyit sőt szinte semmit. stb...

2012. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet a törölt sms is arra utaló jel,h megcsalnak? Persze miután megkérdezted h mi volt az amit törölni kellett az üzenetek közül,azt mondta csak egy értelmetlen sms!
2012. nov. 4. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet.
2012. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Köztünk perpillanat ez a probléma, h ritkán kitöröl egy-két bejövő sms-t.De sajnos sehogyan nem tudom h kell vissza állítani a kitörölt dolgokat.
2012. nov. 4. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy az de igen, elég gyanús. ilyen esetben inkább visszahódítani próbáld meg smst úgysem tudsz vissza állítani meg a gyanakvás segít a legkevésbbé
2012. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h bennem van ez a kételkedés,és nem megy,nem tudok hozzá közeledni ez miatt. Más jel nincs,mindenhová tudom a jelszavát,egyszer láttam h vodafonos sms-t törölt, de 2hetente töröl 2sms-t,és nem tudok megbízni benne.
2012. nov. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!