Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányooookk! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TB28 kérdése:

Lányooookk! Titeket mennyire zavarna ha a pasitok matrózként dolgozna külföldön?

Figyelt kérdés

Azaz egy hónapot kint van, azután egy hónapot meg csak veletek tölt és szeret is titeket. Csak hát a jövője szempontjából ez a legmegfelelőbb állás számára. Megvárnátok vagy eltudnátok viselni azt, hogy a pasitok egy hónapot (vagyis majdnem minden második hónapban) nincs itthon?


Egy 20 éves matróz :)



2012. nov. 14. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Állandóan azon járna az agyam, hogy meg szokott-e csalni minden első kikötőben. Nem hiszem, hogy nagyot lendítene a kapcsolatunkon a távolság, előbb-utóbb szakítás lenne belőle, mert egy kapcsolatban nem árt, ha együtt vannak a felek.
2012. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hat,en nem vagyok a tavkapcsolatok hive,ezert nem hiszem,hogy belemenek.nem a megcsalas es hasonlo dolgok miatt,hanem azert,mert nem tudom elviselni hosszutavon,ha nem lehetek a szerelmem mellett.
2012. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a "minden kikötő egy barátnő" duma kamu. Főleg ha az embernek van otthon aki várja és egész úton azon jár az esze, hogy már otthon legyen a barátnője mellett.
2012. nov. 14. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, eleinte biztos ez lenne. Aztán az illető összehaverkodik a társaival, akik majd példát mutatnak neki. Szerintem több férfi hajlamos a megcsalásra, mint az ember gondolná, és naivitás lenne azt képzelnem ilyen helyzetben, hogy a pasim minden egyes nőt visszautasít. Úgy lenne vele, hogy amit nem tudok, az nem fáj... Én legalábbis így gondolom. Meg aztán én is elmagányosodnék hamar ennyi egymás nélkül eltöltött idő alatt, a végén meg azt vennénk észre, hogy már nem is hiányzunk egymásnak.
2012. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tökre egyetértek a 4-essel, asszem én sem mennék bele, azért a megcsalás itt kb. borítékolható..ja és lehet az itthon maradt magányos fél is megtenné előbb-utóbb
2012. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik maradtak a bulis csajok és a 2-3 hetes kapcsolatok. :D
2012. nov. 14. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Úú én imádnám ha matróz pasim lenne. Nem vagyok az a féltékeny tipus, szóval ebből nem lenne sosem gond. Na meg néha szeretek egyedül is lenni, kapcsolat szempontjából is jobb ha minden időtöket nem töltitek együtt. A találkozás is jobb úgy. Biztosan kapsz ilyen barátnőt ne aggódj, nem mindenki szenved túlzott féltékenységben.
2012. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bemutassalak egy két matróznak? :)
2012. dec. 4. 12:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia


Én is matróz szeretnék lenni, de nagyon :D Te hol végezted el a tanfolyamot? :D

2012. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Bocs de nem láttam, hogy írtál. A Magyar Hajózási Szakközépiskolában. 2 évem volt a szakmai. De ha BKV hajókon megkérdezel pár kapitányt biztos tudnak valahol egy képzést. Vagy az iskolát ha megkeresed, ott biztosan tudnak segíteni.
2014. szept. 8. 23:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!