Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkileg most padlón vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbi5110 kérdése:

Lelkileg most padlón vagyok nagyon 2 év várakozás után. Tudom hogy ki kell lépnem de hogyan?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok Van egy pasi (32 éves) akivel 2 éve ismerkedtem meg,azóta együtt vagyunk.Ha nevezhetjük annak. Neki van 2 gyereke meg élettársa. Engem 2 éve hiteget, hogy engem szeret,én kellek neki és lépni fog.Ma is mondta pl. hogy szeret.. de csak mondta. az egy szó részéről és érzelem nélkül.Ígéret hegyek azok vannak . A sexben meg adok neki mindent és minden nap a vidéki lány meg hasonló oldalakat nézi.Nem elég hogy ott van neki az élettársa,akit nem szeret az ő állítása szerint és 2 éve már nem nyúlt hozzá.. ( ha én nem szeretek valakit nem vagyok vele ha van gyerek közös ha nincs).... , itt vagyok neki én és még így is az olyan oldalakra mászkál. Totál hülyének néz és csak arra kellek neki tudom meg mindenki mondta már ! Ha akart volna már lépett volna a 2 év alatt. A baj az hogy én a sok hazugsága, hitegetése és stb.. dolgai után is szeretem.Nem tudom kimondani azt hogy vége..ennyi volt! Lelkileg kikészített már nagyon az egész. Nem tudom hogy másszak ki ebből az egészből.De ki kell valahogy mert ma már pl. vért hánytam az idegességtől..3 napja nem tudok enni, alvás pár óra csak.. nem tudok ..csak cigi.. 3 doboz naponta . KÉRLEK VALAMI MEGOLDÁST SEGÍTSETEK TALÁLNI! Köszönöm :( !!!!!!!
2012. nov. 14. 22:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Más mód nincs mint hogy lépj, légy erős és lépj. Még ha most nehéz is lesz, gondolj arra hogy igy sem vagy boldog sőt, viszont idövel jobb lesz és esélyt adsz magadnak arra hogy egy igazi kapcsolatod legyen, megérdemled hogy valaki tényleg szeressen és a társad legyen. Tanulság hogy ne kezdj többet nős pasival.
2012. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Engem 2 éve hiteget, hogy engem szeret,én kellek neki és lépni fog.Ma is mondta pl. hogy szeret.. de csak mondta. az egy szó részéről és érzelem nélkül."


Nekem ez a két mondat mindent elmondott. Mire vársz?


Amúgy ha vért hánytál, nem eszel, és napi 3 doboz cigit szívsz, nem ártana a dokit felkeresni, mert ez nem szimpla stressz....

2012. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Naná, hogy hiteget, mivel csak a szexre kellesz neki. A családját nem fogja ott hagyni, miért tenné? Van egy "kellemes" családi fészke, ahol élhet. Igaz, szex nincsen közte és az élettársa között, de minek is feküdjön le vele, ha tőled ezt megkapja. Felejtsd el és keress egy normális férfit magadnak.
2012. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mire vársz ?

Ez az .. nem tudom !

És nem tudom azt se kimondani hogy vége !

Szeretem :(

DE nem fog lépni már soha úgy látom .. TI IS EZEN A VÉLEMÉNYEN VAGYTOK ?

2012. nov. 14. 23:16
 5/20 anonim ***** válasza:

Tudom, ilyenkor humorról beszélni eléggé meredek, meg csak kifigurázlak, de bizony elsőre egy kabaréjelenet jutott eszembe. Markos György produkciója, a címe pedig Esti mese. Nem részletezem, mi van benne, a vége a lényeg:

"-Hány éves vagy herceg?

- Huszonhét!

- És még hiszel a mesékben?"

Ez a helyzet itt is. 26 évesen már nem kellene bedőlnöd minden mesének. 32 évesen, két gyerekkel, élettárssal az oldalán persze, hogy majd csakis te kellesz neki és miattad fel fog rúgni mindent. A nagy lóf*szt. Az "asszony" már öregszik, lehet, hogy már itt-ott kicsit ráncosodik, megereszkednek az egykor feszes cicik, nem olyan szép, gömbölyű a fenék. De ott voltál te, 24 évesen, fiatal és szép voltál, valószínűleg szebb, mint a párja, ráadásul meg is adtál neki mindent. És előadtad a halálosan szerelmes naiv kislányt, vakon hittél neki, hogy ő majd szakít az élettársával, és majd csak te és boldogok lesztek, ásó, kapa, nagyharang...

Aki hagyja magát kihasználni, azt ki is használják. Elhitted az ígéreteit, nem zavart, hogy nem lép semmit, csak megmarad ebben a kényelmes helyzetben. Az asszony ellátja nap, mint nap, főz, mos rá, te meg mindent megadsz neki az ágyban, de nem kell együtt élned vele, nem kell elviselnie, mikor hisztis vagy, nem kell betartania semmilyen ígéretét. Persze, hogy kihasznált, mert adtad a lehetőséget.

Na, de nem csak leszúrni akartalak. Remélem, látod, mi a probléma. Nem csak őt kell ezért gyűlölni, te is tettél érte, ezt azért ismerd el. A cigit leszel szíves letenni (már csak azért is, mert sokba kerül és folyton emelkedik az ára), aztán könyveld el szépen, hogy neked ez volt a tanulópénz. Rá pazaroltál két évet az életedből, de örülj neki, hogy csak ennyit. Lehetett volna ez több is, esetleg lehetett volna az is, hogy mégis összejöttök és akkor derül ki, hogy semmirekellő, mikor már együtt laktok. Úgy meg nehezebb kihajítani. Viszont ezért a tanulópénzért cserébe (talán) a halálosan szerelmes kislányból sikerült felnőnöd.

Le kell jó alaposan szidni, aztán fordulj sarkon és soha ne is nézz felé többet. Nem párnak kellettél neki, csak játékszernek, nem is kell, hogy bűntudatod legyen. Hidd el, ha az ismerőseidnek, barátnőidnek bejelented, hogy ez történt, nagyon fognak neked örülni. Fogják majd mondani, hogy hamarabb kellett volna, de ez már csak ilyen.

Más megoldásban ne reménykedj: vele együtt aligha van jövőtök. Egyedül fogsz maradni, ez most rosszul hangzik, mert "jaj, Istenem, HUSZONHAT évesen nincsen senkim, másnak meg ennyi idősen már gyereke is van!", de egy kis idő után majd ehhez is hozzászoksz és újra épkézláb nő leszel. Csak ez nem fog egyik napról a másikra menni és ne is akard erőltetni, mert ilyen helyzetben könnyű átesni a ló túloldalára és minden férfira ráhajtó, könnyen kapható k*rvává válni.

2012. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

de minek is feküdjön le vele, ha tőled ezt megkapja

---------------------------------------------------

azt mondta de már nem hiszek neki , hogy az elején se volt köztük. heti 1 szer max. Szóval nem azért nem mert vagyok én..elvileg..A pasit neten ismertem meg .. már akkor keresgélt..azt is mondta és igaz is tudom hogy előttem kvakhoz járt..de most hogy velem van.. ugyan úgy nézi az oldalt.Tudom!Kémprogit tettem titokban a gépre amit ő használ és jelentés küld nekem az oldalakról ahol fent vaol.. pl. vidéki lány, libraxa, piroslámpa stb.. Persze tagadja hogy ő nem. Mikor beismerte meg megígérte többet nem megy fel. De ma megint fent volt meg tegnap is! HAZUGSÁG MINDEN SZAVA !

2012. nov. 14. 23:23
 7/20 Hanariko ***** válasza:
Egyetlen megoldás van, de arra meg nem vagy képes. Akkor ezek után szerinted? Szenvedj tovább. (ne haragudj, de erre már nincs mit mondani)
2012. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azt nem értem még mondjuk hogy ...az élettársa tudja hogy én vagyok neki...tavaly szilveszterkor be is mutatott neki..hát nem volt szép vége a dolognak..Kis fodrászkodás megvolt kettőnk között.

Azt akarta először a pasim hogy költözzek oda és én meg Ő meg az élettársa +2 gyerek.. majd szépen békében elleszünk. Ezt nem tudom hogy gondolta anno mert .. 2 dudás nem fér meg egy csárdában..ahogy mondani szokás . DE A NŐT SE ÉRTEM. TUDJA HOGY VAGYOK ÉS NEM LÉP. HA Ő SE AKKOR ÉN MIÉRT ? Oda kellenék menni egyik este 8 után mert akkor megy haza tőlem... ÉS VÁLASZ ÚT ELÉ TENNI. AZT HA AZT MONDJA ÉN AKKOR OK...HA MEG ŐT VÁLASZTJA AKKOR MEGINT OK ! Mondjuk a hajamat féltem ... :( :)

2012. nov. 14. 23:51
 9/20 anonim ***** válasza:

"DE A NŐT SE ÉRTEM. TUDJA HOGY VAGYOK ÉS NEM LÉP. HA Ő SE AKKOR ÉN MIÉRT ?"

Mert lehet, hogy neki így is jó. Lehet, hogy ő is "félrekacsint", az ember hazajár hozzá, pénz megvan, néha le is fekszenek, neki megvan mindene. Az, hogy veled meg játszik a koma - nos, az már legyen a te bajod.

"Oda kellenék menni egyik este 8 után mert akkor megy haza tőlem... ÉS VÁLASZ ÚT ELÉ TENNI. AZT HA AZT MONDJA ÉN AKKOR OK...HA MEG ŐT VÁLASZTJA AKKOR MEGINT OK !"

Ha mindenáron az egykori Mónika-show híres jeleneteit szeretnéd újrajátszani, akkor tedd meg. De tudod, ezzel az ötleteddel is csak hárítod a felelősséget. Nem, te nem lépsz, te nem vetsz véget ennek, majd amit ő dönt... Hát hogyne. A lényeg, hogy neked ne kelljen döntened, akármi is lesz, ülhess ott értetlenül, széttárva a karjaidat, hogy "hátdehát én nem így akartam, így alakult". Ez így baromi kényelmes ám, csak nem vezet sehová.

2012. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
gyönge vagy és döntésképtelen megérdemled a szenvedést 26évesen lehetne már annyi eszed, hogy tudd olyan hogy szerelem nem létezik az egészet egy dopamin nevű anyag okozza ami az agyban termelődik nem is érdemes időtpazarolni rá úgyhogy hajtsd el a fas2ba a köcsö9öt vagy alázd meg úgy, hogy öngyilkos legyen
2012. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!