Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy pasi szereti a barátnojet, akk van esély arra, h más lányokkal találkozzon, esetleg megcsalja? Ha a jelenleegi barátnojevel osszevesztek.

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira összevesztek, hogy szünetet tartanak/szakítottak, akkor persze, van esély rá.
2012. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez jócskán függ az illetőtől is, de van rá esély egyébként.. én már jártam így nem is egyszer..
2012. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hat olyan szunetrol van szo, h osszevesztek, de kibekultek, s a megcsalas, mar a kibekules utan volt.


szerintetek ilyen esetben, a pasi szeretheti a lanyt?

2012. nov. 15. 00:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy ő szereti-e azt nem tudhatjuk, de én úgy vagyok vele, hogy akit szeretek, azt nem tudnám megcsalni, akármennyire is összevesztünk! Nálam ez semmilyen formában nem férne bele, és nem is tudnám elviselni!
2012. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki szereti a másikat, az nem csalja meg.

Az összeveszés meg normál esetben fáj, azzal van elfoglalva, nem azzal, hogy kit dugjon meg hirtelen.

2012. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ebben az esetben en vagyok az, akivel megcsalta a masikat. De ahogy latom, ebbol inkabb bekules lesz, mint szetmenes :/
2012. nov. 15. 00:36
 7/12 lila nyuszi ***** válasza:
Van, esély mindig. Szerintem bármelyik férfi megcsalná a barátnőjét, főleg ha nem derülne ki.
2012. nov. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem simán. Én például olyan ember vagyok, aki képes volna akár 8 nőt is egyformán szeretni, és mindhez szexuálisan is egyformán vonzódni, sokszor szokott lenni, hogy szinte választani se tudnék, ha kéne,hogy melyiket akarjam igazán. Ilyenkor rettentő jól jöhet egy összeveszés -löket az egyikkel, hogy könnyebben átugrasszon a másik irányába. Nyilván a kutya sem szeret veszekedni, a veszekedős, konok nők alapból bukós kategoriák.
2012. nov. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Képes rá, viszont nagyon nagyon ritka az, hogy egy férfi a szeretőjét válassza a barátnője/felesége helyett. A szerető csak levezető szerep, semmi több.
2012. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Simán képes rá,a férfiak így vannak beállítva.. Ők nem olyanok,mint a lányok,nekik nem kell érzelem a szexhez. A szexet kettéválasztják a szerelemtől. Attól,mert szerelmesek valakibe,képesek mással szexelni. Sajnos.
2012. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!