Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem? A szitu a következő:

Figyelt kérdés
Osztálytársam, iszonyú menő, szeretem. Sokmindent tudok róla, amit mások nem, mert az anyukája és az én anyukám jó barátok. Azt tudom, hogy utálja a nyomulós lányokat (akikből elég sok van az osztályban). És anyum szerint "tisztel engem". Elég sokszor van, hogy ülök a padomba, írok vagy rajzolok, és idejön. Ilyeneket mond, hogy "nagyon szép", "szépen írsz", vagy "ja, ez is házi volt?" és ilyenkor elsősorban tőlem kéri el másolni. Szerintetek van esélyem nála? Ja és volt oylan eset, hogy a fejem és a füzetem közé tolta a fejét, és hülye hangon mondta "de szíííp!!" :)) ♥

2012. máj. 13. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hány évesek vagytok? xD Szerintem hívd el valahova és kezdj el óvatosan puhatolózni mert ez barátságnak tűnik nekem inkább.
2012. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:DD de édi hanyadiks vagy 6 vagy 7? amúgy szerintem van esélyed bejössz neki
2012. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De aranyos:)) szerintem hagyd, majd kialakul valami. Nagyon úgysem tudsz mit tenni, hisz utálja a nyomulós lányokat.
2012. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de édii^-^ van esélyed:))
2012. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
tuti hogy őőőőő is beléd van esve :)))
2012. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lelkesnoname válasza:
Nem hiszem, hogy szeretne. 6-8. közt lehettek, majdnem mint én, és én is csinálom ezt egy csomó lánnyal... de nem szerelemből. Barátok vagyunk és ez így jó. És az meg semmit nem jelent, hogy tőled szokta elkérni a házit, nekem is megvan, hogy kitől érdemes elkérni, ahogy szerintem kb. mindenkinek, aki nem szokott házit írni :D :P
2012. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
7. osztályosok vagyunk. És köszi, ezekkel a válaszokkal sok önbizalmat öntöttetek belém! :) Mondjuk vannak, akik nem szeretik, hogyha "lecukizzák", de végülis 13-14 évesen nem lehet igazán komoly kapcsolat lány és fiú között. :) És még valami: mostanában együtt szoktunk sportolni! :) És most nagyon jól érzem magam, mert jól megvagyunk együtt. ♥
2012. máj. 16. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem szeret téged!

sok sikert!

2012. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normálisnak tűntök mind a ketten hálistennek,ma már ez is ritka.Szerintem is alakul.Hajrá!
2012. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!