Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit kellett csalódnotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kellett csalódnotok vagy szenvednetek mire megtaláltátok azt a félt akivel komolyan gondolnátok a további életeteket?

Figyelt kérdés
Én 27 éves fiú vagyok és négy barátnőm volt de ebből három szakított velem eggyel pedig én.Az utolsó lány volt az aki nagyon tetszett de az élet elszakított tőle és nem ment a távkapcsolat. Azóta sem tudtam kiheverni pedig egy éve volt és ahányszor látok egy párt sétálni vagy a bevásárlóközpontban mindig azt kérdem: Vajon velem lehet a gond,hogy nem maradnak mellettem a lányok? És akiket láttam azok is ennyi megpróbáltatáson mentek keresztül mint én? Persze nem itt akarom megtalálni a nagy Ő-t :D de szeretnék túl lenni a múlton és egy párt magam mellé akinek számítok is valamit. Erre kíváncsi vagyok mit írtok majd...Előre is köszönöm a válaszokat! Üdv! :)

2012. nov. 15. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Marha sokat....bazi sokat...legalábbis én nem fogtam ki egykönnyen a normálisat. Én épp lány vagyok,de a helyzet ugyanaz...sokszor azt hittem,hogy a pasik egy sémára készültek,mindegyik hazudós,és alkoholista...de aztán 29 éves koromra sikerült egy aránylag normális fickót találnom,de ő 15 évvel idősebb nálam.Persze ezek közt is vannak simlisek,de én jól kifogtam. Viszont előtte nem tudok olyat említeni az ex-barátaim közül,akit ne bántam volna meg! Selejt széria volt az egész!
2012. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kutya sokat. Nem is lenne elet az elet, ha elsöre sikerülne minden.
2012. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!