Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogyan viselnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viselnétek, ha a több mint 1 éves kapcsolatotokban még soha nem kaptatok volna semmit csak úgy a barátotoktól?

Figyelt kérdés

Úgy értem, soha egy szál virágot nem kaptam, de még egy zacskó gumicukrot se (na jó egyetlen egyszer kaptam egy mini csomag szivecskés haribo-t, ennyi).

Soha nem mondta még azt hogy na gyere, elmegyünk moziba, vagy gyere elviszlek strandolni egyet.


2012. nov. 15. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az úgy nagyon ciki szerintem... én szinte mindig megajándékozom barátnőmet valami kis aprósággal, vagy kirándulást szervezek, vagy bármi apró programot ahol együtt jól tudunk szórakozni... Figyelmetlen lehet a barátod.. én elgondolkoznék azon is hogy egyáltalán a barátod e?? :D
2012. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát igen ezen néha én is elgondolkozom

:P :/

2012. nov. 15. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom neked ez a pőre stílus nem jön be, de valamiért mégiscsak kitartottál mellett már több, mint egy évig!

Nos, mi az a valami?

Mondtad már neki, hogy ezek az igényeid?

Az a baj, hogy ezt te elvárod tőle, holott az ő személyiségétől valószínűleg távol állnak ezek a kis apró figyelmességek. Ilyenkor van az, hogy a lányok/nők utólag rikácsolnak, mert több évnyi házasság után nem kaptak soha egy bonbont, vagy virágcsokrot, szép cipőt, ruhát. Amikor megismerted, tudtad, hogy milyen, s most már ne akarj rajta változtatni! Vannak ilyen férfiak, akik nem tartják fontosnak! Te meg vagy elfogadod, vagy nem, de később ne hánytorgasd a szemére.

2012. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Olvassátok el együtt az Öt Szeretetnyelvről szóló könyvet, keress rá neten!


A lényeg, hogy sokaknak más a szeretetnyelve, neked valószínű az ajándék, de neki lehet, hogy más, és elköveti azt a hibát, hogy nem a te szeretetnyelveden akar kedveskedni,

lehez, hogy egy csomó más kedvességet ad, csak nem azon a csatornán, amire te fogékony vagy!


Próbáljátok ki, ez javíthat sokat!

2012. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12:35ös, szerintem ez független a személyiségétöl. Gondolom a családban, rokonoktól ö is kapott kissebb nagyobb ajándékokat, és az jó érzéssel tölthette el. Ha másból nem, ebböl tudhatná,hogy néha meg kéne lepnie a barátnöjét apróságokkal.
2012. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátom...


iszonyat szarul esett, főleg, hogy én mindig próbáltam kedveskedni neki...


Vannak ilyen férfiak sajnos, és ezek nem változnak.


A fő ok főleg az szokott lenni, hogy ők pl. sosem kaptak igazából ajándékokat - nem minden családnál jellemző a kedveskedés - nem tudják hova tenni ezt a viselkedést, nem érzik kellemesnek.

2012. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb. ez van, de én nem veszem zokon :D Ezer más módon kimutatja, hogy szeret :)

Amúgy próbálj jelezni, tudom, a pasik nem szeretik a célozgatást, de hátha veszi a lapot :D (Nem vagyok jó az ilyenekben, én is a nyílt beszéd híve vagyok, szóval konkrétan nem tudom megmondani, hogy hogy utalj rá :DDDD )

2012. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!