Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom mutatni, hogy igenis jobb vagyok mint a jelenlegi baróatnője. De hogyan?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem valakit, 22 éves fiú. Csak szimplán barátilag megbeszéltük, h elmegyünk valahova, egy kávéra, vagy ilyesmi. Barátilag, mert neki van barátnője,... De mégis ő akarta ezt a talit is. Az egyszeri megbeszélt taliból, végül lett 3 - hetfő, kedd, szerda - egész este. S a barátságnál sokkal több lett. Megcsalta velem a barátnőjét. Amit végülis én kezdeményeztem,de nem állt ellen. Szóoval szerintem nincs meg az az igazi szerelem a barátnő iránt.. nem? De azon kivül is láttam rajta, hogy nagyon jól érzi magát velem. Ha nem történt semmi sem, akk is velem volt egész este, elhalasztotta minden munkáját miattam. / pedig lett volna elég sok/ De tegnap megbeszéltük, h csak barátok leszünk tényleg. Mert nem tudja valójában mit is szeretne. Mert még szereti bizonyos szinten a jelenlegi barátnojét is. Csak sok a vita köztük... Nagyon sok...., De azt mondta, h ez alatt az idő alatt engem is nagyon megkedvelt, s nem akar elvesziteni meg ilyesmi, de megbántani sem.-...S ez alatt amig barátok vagyunk, meg akarom őtjiteni, hogy akarjon engem.. Mit tegyek szerintetek? Hétfon talizunk legközelebb, én megyek hozzá. S most elméletileg nekem kellene kitalálnom valami jó programot.
2012. nov. 15. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudod ebben a fiúban nem lehet megbízni, éppen úgy, ahogy benned sem. Nem kívánom, hogy ilyen kapcsolataid legyenek!
2012. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehogy már erre adjunk neked tanácsot!


Mit csinálj,inkább mit csináljatok!


Ássatok együtt egy jó nagy gödröt,feküdjetek bele,a csajt meg kérjétek meg,hogy temesse be.

2012. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez eleg undorito.

arra meg nem gondoltal,hogy ha veled osszejonne,siman megtenne ugyanezt egy masik lannyal?

2012. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző 3nak igaza van. Undorító dolog játszani más érzelmeivel, és még undorítóbb elcsábítani egy olyan fiút akinek tudod hogy van barátnője.


Velem is tettek már ilyet, megkérdeztem a fiútól, hogy tudta e hogy az én barátnőm ? Erre azt felelte, hogy igen.

Majd pedig szétbasztam a fejét. Lett egy súlyos testi sértésem de megérte :) remélem a másik lány nem lesz ilyen karakán mint én :)

2012. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem,nem gondolt,mert egy hülye,naiv pics@,aki

majd visszakapja ezt az élettől,ha a csajt megcsalta vele,őt is simán megcsalja majd,amit 100%-ig meg fog érdemelni!

2012. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégis mitől gondolná, hogy jobb vagy, mint a barátnője? 3 napi "barátkozás" után felkínálod magad, még udvarolnia sem kellett, megkapott, ennyi! Ez kapcsoljon össze titeket?
2012. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egy olyan kapcsolatban, ahol az egyik felet el lehet csábítani, ott nincs meg az igazi szerelem. Vagy szerintetek, aki megcsalja a másikat, az még szeretheti? S egy kapcsolathoz amúgy is két ember kell. nem? S Ez már nekik csak a megszokásról szól...
2012. nov. 16. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:

tegnap 14:02


akkor megvárod amíg kilépnek belöle

hülye,tudatlan ribi!

2012. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ugy hogy felfordulsz, zsirdiszno!:(((
2014. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!