Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi lenne a helyes döntés. A volt barátom, vagy a jelenlegi párom? Melyikkel lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja szakítottam a volt barátommal,egy másfél éves együttjárás után. Az oka az volt,h hűtlen volt,és amikor még megbeszélhettük volna,csak elkeseredetten tagadta a dolgot,amivel mindent elrontott... Nemsokkal a a szakítás után belementem egy új kapcsolatba,titkon remélve,h ez kihúz az érzelmi sokkból,és kialakulhat egy komoly szerelem.Bár talán nagyon elsiettem,azthiszem,akkoris ezt kérdeztem magamtól,h nem vagyok e hülye? Valóban segített a jelenlegi barátom,sok hálával tartozom neki:) Viszont.. A volt barátom sokszor ír nekem email-t, h szeretne visszakapni,és h megbánta. A gond,h én nem azért hagytam el,mert már nem voltam belé szerelmes,és sajnos a szívem még imádja őt,hiába van egy új párom... Szeretem őt is,de ha a volt páromra gondolok, csak fáj a szívem,és hiányzik... Ti mit tennétek ilyen helyzetben? A volt barátommal mit tehetnék? Jobb lenne,ha megpróbálnám elfelejteni? Minden ismerősöm azt mondja,h mióta elhagytam,magába a zuhant,és ez is bánt engem...Maradjak a jelenlegi barátommal?Nektek volt efféle esetetek?Kérek mindenkit,csak azok válaszoljanak,akik értelmes választ tudnak adni,másra nem vagyok kíváncsi. Köszsönöm.
2010. máj. 25. 19:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hosszabb távon érzelmileg melyik lenne számodra a megfelelő társ? Aki most is veled van, vagy amelyik egyszer már hülyének nézett? Gondold végig!
2010. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sokat gondolkoztam ezen ,h melyik lenne számomra ,hosszú távra a megfelel társ... És állandóan változik,sokszor a jelenlegi párommal szeretnék maradni...de talán még többször van,h a volt barátomhoz hűúz a szívem,és igen,tőle azt tart vissza,h nem szeretnék újra csalódni.. Csak sajnos a remény magvait belém ültették a barátaim azzal,h tényleg megváltozott amiatt,mert otthagytam...:( Nem tudom,mi lenne a helyes,össze vagyok zavarodva..
2010. máj. 25. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát igen....ez nehéz eset :S:S

én is voltam már ilyen helyzetben...volt egy barátom de közben máshoz jobban vonzódtam és mikor megcsókolt akkor azt kívántam hogy bár csak örökké tartana :$ de emelett meg ha a barátommal voltam akkor nem is nagyon gondoltam rá..hogy milyen lenne a másikkal :D

hát amit tudok neked erre mondani :D:D

engem anyukám arra tanított hogy egy pasinak meglehet bocsátani de csak egyetlen 1-szer...ha megcsalt...

szerintem üljj le vele beszélni :D

és egyfolytába nézz a szemébe...ott látni fogod mit érez :D

és ha látod rajta h őszinte és nem csak azért akar téged mert h felvágjon vled vagy ilyenek :D

akkor mondd még h időt kérsz (persze tudod a választ de hagy egye a fene:D..így bíztosan átgondolja jobban :D)

és ha látod hogy komolyan teljes szívéből megbánta csak akkor bocsáss meg...de ajánlom hogy élőben kérdezdd meg :D

a levélben meg írdd neki h mikor és hol tali...

legyél vele egy kicsit közömbös a levélben...csak írdd h látni akarod:D..és h mikor és hol legyen a tali:D

innen meg megy minden simán :)


(15/Ł)

2010. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm az eddigi válaszokat,és előre azoknak is,akik azzal fáradnak,h tanácsot adjanak egy tanácstalan 16 éves lánynak!!! És a találkozás a volt barátommal nehezen jönne össze,mivel 230 kmre lakunk egymástól. Úgyhogy ha azt írnám neki,szeretném újra látni,vagy élőben beszélgetni vele,sajnos biztos,h elbízná kicsit magát,és nem tundnánk rendesen megbeszélni..
2010. máj. 25. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az exedmost nagyon össze van törve, de ha minden visszaállna a régibe, akkor 1 idő után szerintem ismét elkezdene kacsingatni kifelé, míg meg nem teszi megint. Valamint azzal, hogy a jelenlegi párodat elhagyod a régiért, ugyan úgy megsebzel valakit, ami a jelen helyzetben is zavar téged. Szóval ha nem vagy biztos benne 16 évesen, hogy az exed az, aki életed végéig kitart melletted, akkor nem biztos, hogy érdemes még 1-2 évet rászánni az életedből. Majd ha a jelenlegi pároddal szakítasz, és még mindig benned van, akkor megkeresheted megint.

Szerintem szemétség lenne kirakni a mostanit a régiért.

Persze ha nem bírod ki máshogy, akkor tedd amit tenned kell, de légy felkészülve, hogy a helyzeted egy cseppet sem lesz jobb, még ha ideig-óráig annak tűnik is.


Én a helyeben együtt maradnék a jelenlegi barátommal, és mikor anak vége van, akkor keresnék egy új embert.

2010. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és nem szeretném semmiképp megbántani a jelenlegi párom,hisz nem véletlenül vagyok vele,szeretem...:) Ha vele vagyok,nem gondolok a volt barátomra,csak ha egyedül vagyok,ő többet jár a fejemben,mint a mostani...:( De mint írtam,semmiképp nem bántanám meg a mostani párom... Nagyon fontos számomra,csak az érzelmeimet nem tudom rendezni:( ezért kérek itt tanácsot,mert a Ti válaszotok sokat segít nekem..
2010. máj. 25. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz, hogy két szék között ne a padlón koppanj.
2010. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,lehet,h önző vagyok igazából...sokszor jut eszembe,h nem csak amiatt van ez,mert nem akarok egyedül maradni,de még nemtudom,melyikkel lenne jobb?...Nemtudom... Most meg történt valami,ami nagyon megbántott, a jelenlegi párommal... Nem értem,h most mi történt,éppen beszélek vele,és azt mondta,azért nem jött elém a sulihoz (most érettségizik,neki már nincs suli) mert rosszul lett...Erre most meg azt írta,mire krdeztem,h mégis mit csinált ma, h elment moziba... ez nagyon rosszul esett azért..
2010. máj. 25. 20:44
 9/11 anonim válasza:
maradj, ahol vagy, kiscsillag!
2010. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.:P
2010. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!