Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásunk esetén jogom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásunk esetén jogom van véglegesen megszakítani a kapcsolatot a gyermekkel is?

Figyelt kérdés

A feleségem azokban az esetekben, amikor a nemkívánatos közös élet szenvedéseit ecseteli, aláz, parancsol, önértékelésemben aláás.

Ilyenkor annyira utáljuk egymást, hogy egy-egy szó vagy tekintet is elég ahhoz, hogy magamba roskadjak.

Inkább a gyerek miatt se kelljen kapcsolatban maradnunk.


2010. máj. 16. 22:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
A gyerek mit szól ehhez? Nem vagy Te egy kicsit önzö??!!
2010. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy köteles látogatni, de a gyerektartást fizetned kell. De szerintem elég mocsok dolog lenne, ha a gyereken vernéd le a problémáitokat. A legtöbbet Te fogod veszíteni.
2010. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
szerintem, az lesz a legjobb, ha nem találkozol a gyerekkel, egy ilyen idióta apára nincs szüksége...a gyereket büntetnéd azért, mert a hülye anyja és hülye apja nem tud emberi hangon beszélni egymással a gyerek érdekében???
2010. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

És most szertnéleg "felébreszteni".

AZ ISTEN ÁLDJON MEG!!! FÉRFI VAGY! ELVILEG TE VAGY AZ ERŐSEBBIK NEM! Vagy nem? :)

Én a helyedben nem szakítanám meg a kapcsolatot a gyerekeimmel, hanem mé a gatyát (butyit) is leperelném a feleségemről. Nem normális, hogy ennyire nem bízol magadba. Komolyan: a feleséged elringyósított. Ideje felébredni Csipkerózsika.


De jogilag megteheted, hogy nem találkoztok.

2010. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Még a gyilkosoktól sem vonják meg az apaság jogát, de te önként lemondanál róla... Jobb is, hogy gyereked nem fog veled találkozni!!
2010. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
Gratulálok! Mindenki ilyen SEGG, HULLADÉK apára vágyik!
2010. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Szóval, igen, jogod van hozzá, de nem tanácsolom, mert a gyereknek és neked is lelki törést okozhat. /Egyáltalán nem értem, hogy miért ezt a drasztikus megoldást választanád?

1./ Biztos, hogy az anyának ítélnék?

2./ Ha igen, van megoldás a gyerekkel való kapcsolattartásra

anélkül is, hogy a feleségeddel találkoznál. Pl. nagy-

szülő, testvér segítsége stb./

A gyerekedet nem dobhatod el az anyja miatt!

2010. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%

természetesen igen, ha lemondasz a szülői jogaidról.

biztos nem ez a pontos megnevezése, nézd el, nem vagyok jogász.

ezek után örökbefogadhatja egy másik férfi is.

2010. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
nekem jobb lett volna, ha nincs anyukám.állandóan bántalmazott lelkileg és testileg is, amíg édesapám távol volt.ha itthon volt mindig veszekedtek.örülök, h húsz év után nem kell elviselnem semmi ilyesmit, csak minimálisat.
2010. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekekkel normális a nejed? Ha nem akkor kérheted te is hogy nálad helyezzék el a gyerekeket, és akkor a nejed fizeti a gyerektartást. De akkor meg kell keményedned, mert a gyerekeknek nem egy ilyen puding apára van szükségük, akire a neje rárivall és behúzott farokkal elvonul. A fiad milyen példát vesz rólad, hogy ilyen nyámnyila apja van, ez nem FÉRFI minta. Légy Férfi állj a sarkadra. Mit szerettél meg a nejedben ha ilyen hárpia? Mazoista vagy?


Üdv:

Sok sikert!


32/N

2010. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!