Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel várjam haza? Ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

A barátom holnap jön haza,6.hét után,kinnt dolgozott külföldön. 1,5.éve vagyunk együtt,nagyon keveset tudtunk intimebben beszélgetni ez a hat hét alatt,mert szinte egész nap dolgozott,és már pokolian ki vagyunk éhezve egymásra :)

Mivel várjam haza szerintetek,valami vad dolog legyen vagy romantikusabb?Gondoltam,gyertyákat gyújtok,hálóingben várnam meg csak alsóneműben :) nem is tudom,milyen lesz a reakció ennyi idő után,pokolian hiányzott...biztos minden jönni fog magától,csak kérdezem szerintetek készüljek különösebben? :) KÖSZÖNÖM A TANÁCSOKAT ELŐRE :)

17.L 22.F


2012. nov. 15. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
egy jó vacsorával
2012. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a vad dolgokat szereti, akkor úgy, ha romantikusabb, akkor meg úgy. De szerintem tök mindegy, nem hinném, hogy órákig nézegetni fog, ha valóban ennyire hiányzol neki szexuálisan.
2012. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!