Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen apróságot vennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apróságot vennél a párodnak (férfinak) békülés gyanánt?

Figyelt kérdés

Volt egy kis veszekedés köztünk, de már megbeszéltük. Tehát nem az ajándékkal szeretném lekenyerezni, mielőtt valaki megvádolna. =) Szeretem nagyon és megérdemelne valami meglepetést, egy apró ajándékot, ezzel is bocsánatot kérni még egyszer. Mit vehetnék neki?


L


2012. nov. 15. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
wow
2012. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Főzz neki valami finomat...
2012. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A főzés jó ötlet. Esetleg utána egy vad/romantikus szex. Ez szerintem több, mint fasza békülési ajándék.
2012. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:O Ez fordítva szokott lenni....de a főzés tényleg jó ötlet.De ha mindenáron venni akarsz vmit,akkor inkább vegyél szexi fehérneműt,combfixet,és teperd le!Tetszeni fog neki. :)


24/N

2012. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezeket megbocsájtós ajándékokat nem tartom jó ötletnek, mert szerintem mindig, mikor ránézne, akkor az jutna eszébe, hogy miért kapta. Ha megbeszéltétek, az pont elég, nem kell ezt annyira túllihegni. De ha ennyire akarod, akkor inkább valami múló dolog legyen, úgy értem nem tárgy, hanem mondjuk vacsi, vagy ilyesmi...
2012. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod... van amit nem lehet megvenni.
2012. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Desszert? Pl. párom nemrég kapott tőlem (nem bocsánatkérésre, hanem csak meglepetésként) jó minőségű csokoládét, ami szép szív alakú fémdobozban volt.
2012. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy erényövet magadra csatolva :D
2012. nov. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!