Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú leordított, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú leordított, hogy nem érdeklem őt, de azelőtt egyáltalán nem volt ilyen velem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Kedves, jófej volt velem azelőtt a fiú, de azt találta ki rólam valaki, hogy összeakarok jönni egyik ismerősével. "akivel járnék állítólag", azt mondta, hogy azt mondta neki az a fiú (aki titokba nekem tetszik) hogy nekem csak szex céljából kellene, ezért leoltottam a fiút sajnos hogy hogy találhat ki ilyet :S De ő haverjával leordított, és azt üzente hogy nem érdeklem őt, stb ... De azelőtt meg úgy nézett ki, mintha járnánk. Most akkor mivan? :S Segítsetek légyszives
2008. máj. 24. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyi a pasik ma már csak iylen hülyék.Nekem a rendes pasim bevallásosodott most,és a fejemhez vágta,hogy utál gyűlöl és tűnjek el az életéből,mert az Isten azt mondta neki....

Szóval egyik sem kiszámítható!Nekem ez egy másfél éves kapcsolatom volt.Mindenképpen csücsüljetek le megbeszélni!!!

Próbáljatok meg higgadtak maradni,ez fontos!

Sok szerencsét!

üdv.:Bea

2008. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huhh, ezt nehezebb volt megérteni, mint egy szappanopera összefoglalóját. De tényleg négyszemközt, világosan meg kell beszélni velük. Mindegyikkel, egyenként.

Mondjuk még sok ilyet se hallottam ezelőtt, hogy egy srác azért boruljon ki, mert a lány csak szexelni akar vele...

-G-

2008. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az én egyik haverom is ilyen olyanok voltunk mintha jártunk volna de neki közbe voltak csajai v ilyesmi és mostmeg elvesztette a szüzességét és azóta is volt 1 csaja akit csak d*ugni kellet neki meg kavar fűvel fával már alig beszélünk meg msn-en se de mindig mondja h majd beszélünk aztán meg semmi de szeretm volt olyan h el tudtam felejteni de most újra feljött h szeretem de b.nőmmel multkor beszéltünk 1 csajos estét és mondta h ő is jön de persze b.nőmnek aztán nemtudtam menni és érdekes h aztán már ő se kart menni de am nagyon félénk tipusú de kajak annyira h hozzá se mer szólni egy lányhoz se pedig nagyon jó pasi és ezt nemazáért mondom mert zseretem hasonlít spre csak kicsit alacsonyabb meg a haja az olyan pláza fiús de am nagyon helyes  és mégsem tom h mivan köztünk de nem tudom h h beszéljem meg vele mert ahhoz képest túl jóban vagyunk h ha nem jön össze aztán meg roszba leszünk :(

de ti sztem beszéljétek meg ;)

2011. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!