Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz, vagy ezek a dolgok természetesek egy nőnél?

Figyelt kérdés
A barátnőm néha fura,leginkább a természete,tegnap este néztem egy szomorú filmet,és most reggel felkelve is kicsit szomorúnak éreztem magam,együtt aludtunk,na most reggel észre vette hogy szomorú vagyok,mondta hogy mondjam el el is mondtam a dolgokat mondta hogy nyugi meg minden tehát tök kedves volt,aztán elkezdett lent simogatni,de alapból nem volt kedvem hozzá mert már reggel szarúl éreztem magam,de bele mentem aztán csinálta bár azt nem szeretem hogy csinálja de mikor oolyan jó érzés mindíg abba hagyja és másik formára vált mint ha nem érezné nekem mi a jó,na szóval csináltuk és mondtam neki hogy üljön bele párszor azt csinálja nekem kézzel,én meg úgy gondoltam ha én el mentem majd csinálom neki kézzel simogatom lent meg minden,na most el mentem,és ő meg mondta ezért lenne jobb gumiba csinálni mert benne mennék el,mondtam neki hogy én csinálom most neki kézzel,de mondta hogy nem vegyek fel gumi,csak az a szar mivel gatya kedvem van,nem éreztem úgy hogy én másodjára is akarom,és mondtam neki hogy de szeretném neki kézzel csinálni,erre besértődött kiverte a balhét,hogy más fiú nem ilyen meg bla bla bla,meg bár csak fiú lenne akkor neki sem lenne gondja az életben,mert akkor farka lenne és mindenkibe bele rakná,meg meg ilyenek,én meg próbáltam magyarázni hogy a fiúknak is ép úgy van gondja és nem minden fiú akar minden nőt meg dugni,meg hogy nem a szex a legfontosabb a világon,aztán sértődötten felöltözött és azt mondta ő teljesen biztos benne hogy ő nem hibás a dolgokban,mert a mi kapcsolatunk halálra ítélt meg ilyenek,pedig a dolgokban ép ő is úgy hibás akkor mint én.

2012. nov. 16. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És ez egyetlen mondat. Szép.
2012. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez volt a leghosszabb mondat, amit életemben olvastam.

Mi is a gondod pontosan?

Nekem csak annyi jött le, hogy elutasítottad a szexet és ez neki rosszul esett. Jól olvastam?

2012. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát én nem szeretnék fiú lenni. Ki se bírnám, hogy nőket kelljen megdugnom. :S

Inkább más fiúkat akkor már :P

2012. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Javaslat: máskor csináljátok egyszerre egymásnak, párhuzamosan. :)


Egyébként Immanuel Kant se írt ilyen hosszú mondatokat. :O

2012. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom azoknak, akik nem akarnak egy 20 soros értelmetlen katyvaszt végigolvasni: a kérdező megnézett egy szomorú filmet, és mivel emos, ezért ő is szomorú lett, emiatt pedig nem akarta megdugni a mindenre kész barátnőjét. A barátnő pedig kiakadt és most a kérdezőt az érdekli, hogy minden nő ilyen hülye-e.


Válaszolok is: a gond veled van kérdező.

2012. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocs a hosszú mondatért csak mivel szarul érzem magam így gyorsan kiírtam a gondolataimat és nem volt időm figyelni hogy rakok e pontot vagy nem,isten igazán néha a tököm ki van hogy mindíg hisztizik valamin barátnőm,meg mindíg kitalál valamit hogy csajozok,meg ilyenek és néha ez fárasztó
2012. nov. 16. 10:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de az emós korból kinőttem sőt a miidőnkben nem volt olyan hogy emós,de meg látszik hogy sok olyan ember van aki nem érzi át a dolgokat de mindegy is,csak gúnyolódni tudtok
2012. nov. 16. 10:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Én közben rájöttem, hogy a kérdező valamiért nem találja a pontot a billentyűzeten, valószínűleg a leírás végére is azért sikerült kiraknia, mert úgy elfáradt, mire ezt begépelte, hogy félálomban lebólintotta a billentyűzetet.


Egyébként kérdező, nekem az jön le, hogy nem ez az első alkalom, hogy visszautasítottad az együttlétet, az pedig egy csajnak sem esik jól. Ő kielégített téged, hogy milyen módon, az mindegy, igyekezett úgy csinálni, hogy neked is jó legyen, te pedig azért sem úgy "csináltad", ahogy ő szerette volna. Szerintem is benned van a hiba főleg.

2012. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mekkora hülye vagyok hogy ki írtam ezt ide mivel nem vagytok tisztában a sok előzménnyel így hogy a francba is érthetnétek meg a hiba dolgot hogy ki miben hibás meg ilyenek,de mindegy ez az én gondom nem a tietek.
2012. nov. 16. 10:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Bakker, tegyél már pontot, amikor írsz, még a kommentek is alig érthetőek így. Írásjelek használata, kb 2. osztályos anyag.
2012. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!