Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak bejönnek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek azok akik gépésznek tanulnak? Tehát eszterga, olajos füstös dolgok, ilyesmi. Kösz előre is a kommenteket!

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán foglalkoznak ezzel :D tapasztalatból írom.Én is gépésznek tanulok.De nem plusz pont.

Sportos vagyok.Adok a külsőmre.Ez a fontos.Nem igazán érdeklik mit tanul az ember

2012. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A volt osztályomból senki sem dolgozik a tanult szakmájában. Egyetemista ismerősömnek fogalma sincs, hogy mivel szeretne foglalkozni. Tehát azt feltételezzük, hogy az ember munkája jelzi, hogy milyen ember is ő, ezt akkor sem lehet a tanulmányok alapján előrejelezni.
2012. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jön be, szóval fürödj meg randi előtt:D
2012. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem ez alapján választok párt

kikéve ha nem fürdik meg randi előtt, nem mos hajat, na úgy ne jöjjön.

de máskülömben nem befolyásol

2012. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket! :)


Amugy randi előtt szoktam fürdeni XD.

Még sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok-sok kommentet várok

2012. nov. 15. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gépész az a gépészmérnök, aki jobb esetben nem lesz olajos munka közben. Akikre te gondolsz az esztergályos, lakatos, hegesztő, gépszerelő, karbantartó. Amúgy meg nem érdekli a nőket szerintem. Az lehet hogy imponáló ha értesz valamihez, de nem ezek a dolgok a számottevőek, mivel valószínűleg nem áll otthon a nappaliban egy eszterga és nem azzal fogod lenyűgözni a nőt hogy csinálsz egy szép tengelyt.


Ha emellé viszont intelligencia és ápoltság társul, nem rossz, főleg h az említettek hiányszakmák, így jól lehet vele keresni.

2012. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanultam esztergálni (is). De még ezzel sosem próbáltam hódítani.
2012. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekünk van esztergánk csak nem a nappaliban hanem a pincében :) és köszi a válaszokat megy mindenkinek a likee
2012. nov. 16. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!