Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy és miben változzak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és miben változzak hogy párom jobban érezze hogy ő a férfi?

Figyelt kérdés

Bár kinézetre nagyonis nőies nő vagyok,belsőleg kevésbé.

Hamar saját lábamra álltam,mérnök is vagyok,mindig megoldottam mindent,határozott és talpraesett lettem az évek alatt.(ami szerintem hasznos).

Exeket nem zavarta,vagy mimózák voltak akik pótanyát is láttak bennem és irányíthattam vagy hozzám hasonlóak és állandó "harc" volt.


Párom más.Érzékeny,bátortalan.

De imádom,vele el tudom képzelni a jövőt hosszú távon.

Együtt élünk.

De sokszor előjön olyan hogy 2 perc alatt inkább megcsinálok olyat,ami elvileg az ő dolga lenne (bár nem tudom hova van leírva hogy mi a férfi dolga,de egy szög beütésétől még nem törik le a körmöm),vagy épp úgy szólok,hogy abból azt veszi ki,hogy nem igaz hogy nem tudja megcsinálni (bár megtudja,maximum lassabban,máshogy).


Azt hiszem még nem rontottam el mindent végérvényesen,kiszedtem belőle,hogy szerinte nem hagyom hogy eléggé férfi legyen.


Próbálok odafigyelni hogy ne csináljak otthon "férfimunkát",hanem tőle kérni,cipeltetem a szatyraimat,ő fizessen étteremben és hasonló helyeken (bár közös kasszán vagyunk),dícsérem ha van miért.


Mit tehetek még?


2012. nov. 16. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem az nem jó, ha elnyomod magadban azt, ami jönne magától. Olyan, mintha szerepet játszanál. A párod ne BENNED találja meg a férfiasságát, hanem ÖNMAGÁBAN, és akkor mindentől független és megrendíthetetlen lesz. Ebben kellene neki segíteni.
2012. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy?
2012. nov. 16. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Néha az is segít,ha nem mondasz ki olyan dolgot,amivel szerinted megbántanád,megsértenéd,vagy az önbecsülését megnyirbálnád.Könnyű dolgokat meggondolatlanul kimondani,hirtelen véleményt nyilvánítani,de még könnyebb ezzel bántani a másikat.Mielőtt megszólalsz vagy cselekszel,mély levegő,és csend,nyugalom.Hagyd kibontakozni,hadd cselekedjen,tevékenykedjen belátása szerint,néha engedj,nem muszáj mindig bizonygatnod a talpraesettségedet vagy szabadszájúságodat.Te is lehetsz gyenge vagy esendő,és ezt ne szégyelld kimutatni!Illetve dicsérd,biztasd,bátorítsd!

Különben nálunk meg az a baj,hogy annyira megtanultam magam megvédeni,hogy akkor is nagy a szám,ha csendben kéne lennem.Ezzel néha akaratlanul is bántom a páromat.

2012. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nálunk is baj.Bár attól függ honnan nézzük.Ránézésre gyenge nő vagyok,gyakorlatilag megvédem magam lelkileg és fizikailag minden és mindenki ellen.
2012. nov. 16. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!