Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szerelmes vagy...

Ha egy férfi szerelmes vagy szereti a feleségét/párját akkor miért nem képes segíteni?

Figyelt kérdés
ha szereted a másikat az is fontos neked,hogy ne ő viseljen minden terhet, akkor miért ül a legtöbb férfi sörrel a kezében a TV előtt míg a feleség a 2-3 gyerek mellett szaladgál ide-oda és épp felmos,mosogat és főz?
2012. nov. 4. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert alapvetően így vannak nevelve sajnos. Valaki a szülői házból hozza a "rabszolgatartás" szokását, van, aki pedig így kezdi a házasságot. A házasság elején kell rászoktatni arra, hogy segítsen. Ha ekkor nem teszi a feleség, a büdös életben nem fog segíteni. Sok férfi a nőt teherbíró baromnak tekinti, amin nem is hajlandó változtatni.
2012. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Mert a férfi a család esze. Ennyit nem tudsz?
2012. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

red4me.


igen, mikor a nők átlaga okosabb a férfi átlagnál.igazad van.

2012. nov. 4. 19:09
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
De te nem tartozol közéjük, ha ezt hagyod, igy feleslegesen példálozol az átlaggal.
2012. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
mert a nő az elején azzal akar bevágódni, milyen házias, aztán bennragad a szerepben. Az elején kell tisztázni ezeket a dolgokat, aztán akkor nincs ez.
2012. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mert a nő rosszul szoktatta a férfit. elején tisztázni mindent. csak keményen nőtársak!
2012. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A, mert a férfi egy lusta disznó


B, mert a nő megcsinál mindent egy szó nélkül


ezek után senki se várja hogy a másik fél önkéntes lesz benne. Ha nem csinálja akkor cseszegetni kell a házimunkával, vagy már az elején ki kellett volna osztani hogy ki mit csinál.

2012. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:D
2012. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egyszerű! ne csinálj meg mindent és kész!


az én férjem a minap amikor a mosás miatt akadtam ki,közölte h mi a bajom a mosógép mos nem én. na,onnantól kezdve az ő ruháit nem mostam. amikor felvetette h ugyan miért nem,mondtam neki,h a mosógéppel beszélje meg!


de tényleg az a megoldás h sarkadra állsz,és megmondod kinek mi a feladata. amúgy meg már a sörözés nálam alapból gáz

2012. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok házias,ergo nem is akartam ezzel bevágódni.csak hétvégén főzök,amúgy rendelünk. én utálok porszívózni,szemetet kivinni,mosogatógépet ki-be pakolni,így ezt a férjem csinálja. a többi házimunkát se csípem,de megcsinálom. és ezeket az elején tisztáztam is vele. de nekem mázlim van mert az anyósom tisztaságmániás és takarításon-főzésen kívül semmi sem érdekli-se könyv,se utazás se semmi-és a férjem mindig is olyan nőt akart akinek nem a házimunka az isten. azt mondta inkább beszélget velem min h főzzek neki,inkább vele foglalkozzam mint a háztartással,és inkább segít h szép,üde és kipihent legyek neki :)
2012. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!