Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alszotok este, tv mellet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alszotok este, tv mellet vagy külön? Ha párotok nem akar lefeküdni mert még tv-t néz akkor ott melletetek nézi vagy külön szobában?

Figyelt kérdés
Én nem tudok tv mellet nyugodtan aludni,még ha el is alszok mindig felébredek és hát mivel korán kelek igy fontos hogy időben lefeküdjek,de a párom meg nem álmos vagy még érdekli valami ami megy a tv-ben akkor ö megnézné!Igy viszont külön alszunk ilyenkor mert vagy elalszik a tv elött vagy már nem akar olyan későn átjönni hogy ne ébresszen fel!Ami nagyon rendes tőle csak hát igy nem tudunk együtt aludni,egy időben lefeküdt velem amikor én de akor meg azt hallgatam hogy nem tud tv-t nézni igy mondtam hogy akkor nézze a másik szobában!Nálatok ez hogy van?
2012. nov. 16. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi simán alszunk tv mellet. Én meg tv nélkül nem tudok elaludni. F/20
2012. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondolj bele, így szokott ez kezdődni, előbb csak külön alszotok, majd pár hónap múlva valamelyikőtök valaki más ágyában alszik...hát, én meggondolnám

szerintem együtt, és akkor nézze minél halkabban a tévét

2012. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudok tv mellett aludni, a párom viszont pont úgy alszik a legjobbat. Nézi egy darabig, aztán belállítja órára, fél órára és elalszik rajta. Általában nem szokott baj lenni, mert én később szoktam elálmosodni, ha mégis hamarabb szeretnék aludni, akkor azért a legtöbbször tekintettel van rám és kikapcsolja. Ha mégsem, akkor van, hogy átmegyek és lefekszem a másik szobában, csak akkor meg néha az van, hogy mikor vége a műsornak, a párom átjön értem és visszavisz maga mellé. :D
2012. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm simán tud tv mellett aludni, általában én szoktam több ideig fennmaradni. A hálóban van egy régi, dobozos szar, azon szoktam váltogatni a csatornákat ha nem tudok aludni, de ha együtt mozizunk, akkor azt a nappaliban tesszük. Egyedül a foci meccsek alatt vagyok száműzve a nappaliba, mert nem tudom nyugodtan végigülni és arra azért felkel.


23/F

2012. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

a tv nem szobába való szvsz, kell egy jó nagy nappali abba egy tv és kész, hálószobába aludni jár az ember:D én konkrétan reggel felkelek, felöltözök, és legközelebb cask este alvás előtt lépem át megint a szobám küszöbét.

így kéne mindenkinek, igaz én egyáltalán nem nézek tv-t, de ha néznék, akkor a nappaliban tenném, ez a te gondodat is megoldaná:D

2012. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem nézünk tv-t -.-
2012. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ággyal szembe ott a TV :D

És én minden este filmezek egyedül is és a barátnőmmel is, mondjuk barátnőmmel általában a film elejét és végét szoktuk látni :)

És a kérdésre válaszolva én nem tudok elaludni vagy csak nagyon nehezen ha nem megy vmi film közben

2012. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!