Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány nagyon alacsony, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nagyon alacsony, az nagy hátrány a fiúk szemében?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkattal, és ha a fiú kb 2-3 fejjel magasabb?
2012. nov. 16. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem,miért lenne hátrány???


Laglább allva le tudod sz.pni! :DDDDDD

2012. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem külön izgat. Olyan jo az ilyen lányokat ölelgetni.
2012. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát én elég alacsony vagyok és volt már hogy megkaptam,hogyha csak 10 cm-rel lennék magasabb....

Nehéz, hogy az átlagosnál jóval alacsonyabb vagy. Néha a 155-160 cm-sek is írják, hogy az alacsony, de az semmi.

2012. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ükfater 2 méter felett volt Ükanyám meg 150 se volt.


Mai viszonyok között viszont... Nem is tudom. Azért az ciki lenne, hogy nem látom mert 2 fejjel alacsonyabb... Bár az még rosszabb, ha a nő magasabb 1-2 fejjel...

2012. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Két fej az kb fél méter, az én esetemben(170 vagyok) elég gáz lenne igen:P

Bár minden párosításban elég érdekes lenne...

2012. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos pedig elég magas vagyok.
2012. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fiúk az alacsony lányokat szeretik, mert lehet őket babusgatni. Olyan kis picik és aranyosak. Egy lánnyal nem is történhet jobb dolog, mint hogy nem nő magasra.
2012. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányok aranyosak :) és nagyon sok fiú/férfi van ezen a véleményen, szóval szerencsés vagy, örülj a magasságodnak. 17/F
2012. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát.. az igazság az,hogy eddig nem nagyon érdekelt, sőt, mindig ezen h.lyéskedtem, hogy én vagyok a legkisebb az osztályban (de lehet, h még az évfolyamban is) de most kaptam egy leszólást negatív értelemben, és ezen elgondolkoztam.. na meg mindig a magasabb pasik jönnek be, de nem a magasság miatt.. :/ :)
2012. nov. 16. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!