Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ténylegesen is az van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ténylegesen is az van, hogy egy lánynál elég ha csak csinos és arcra nem igazán szép (csak átlagos), de egy fiúnál nem elég ha csak sportos, ha nem néz ki jól fejileg?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy pasi nagyon sportos, jól öltözött, de arcra nem helyes, akkor a legtöbb lányt hidegen hagyja. De ha egy lány csinos, átlagos arcra van, akkor majdnem minden 2. pasi elfogadná. Miért alakult ez ki, hogy csak az arcra helyes pasi a megfelelő?
2012. nov. 16. 19:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ezen szakadtam, hogy "fejileg". :D

Egyébként van benne valami, sőt, a test fiúk estében talán annyira fontos, hogy ne legyen elhízva, legyen egy átlagos, egészséges alkata, ám arcra igen, valamivel mintha fontosabb lenne a helyesség.

2012. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Azért van egyébként, mert a nők jobban válogatnak, biológiailag.


A férfiak is ezt tennék, ha lenne rá lehetőségük. Tehát, félreértés elkerülése végett, ők is a leggyönyörűbb arcú nőt választanák, csak náluk a "kivárás" rossz stratégia, lerontja a genetikai sikerességet.


Azok a férfiak voltak sikeresebbek, akik (míg nem kerül szemük elé a gyönyörű arcú nő) szívesen megtermékenyítettek mindenféle átlagos, sőt, esetleg előnytelen külsejű csajokat is.


És azok a nők, akik kivárták a leghelyesebb pasikat. Ha a nő teherbe esik, 9 + pár hónapig nem szülhet másik utódot. Ezért ő nem fog azonnal elfogadni egy csúnya arcú férfit. Mi van, ha teherbe esett, és megjelenik a helyes arcú? Lemaradt róla!


A férfi ellenben nyugodtan leáll az átlagos/csúnya csajokkal is, neki ettől plusz utódai lehetnek. Nem marad le semmiről, sőt. Mert ha jön a gyönyörű nő, még vele is lefeküdhet. Ha meg nem jön, akkor is arra kell törekednie, hogy megragadja az adandó lehetőséget, mert nehezebben jut a nőknél szexhez.


Ám ez az egész, szépen összefügg. És fokozza egymást a két nem esetében.

Minél "könnyebben kaphatóak" a férfiak, annál "válogatósabbak" a nők- és fordítva.

2012. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Figyelem! Ezeket a kommenteket egy itt a gykn kirakott képre reagálták a lányok. Kimásoltam őket. Sportos testű és átlagos arcú srácra (tutira nem ronda)érkeztek ezek a válaszok:


nagyon nem jön be...

21/L


hát elég kis nyomi szegény. 18L


Nem csúnya, de nekem nem jön be.

17/L


hat,nekem nagyon nem,de hat mindenkinek mas jon be!


annyira nem csúnya csak nagyon rút.. fújjj


Nálam ő olyan átlagos. Nem csúnya, de nem is jön be kifejezetten. :)


Olyan álmodozó a tekintete, nem egy férfias pasi.


Olyan mint a Biberke. Sokat dumálnának róla mindenfélét, akár igaz, akár nem.


szerintem nem rossz srác :) L/18


Szerintem gàz a pasi ......de valakinek ez jön be :)


Hát én visszaadom a lányoknak XD Nemtom nekem olyan ufófeje van :D Nem azt mondom h ronda, de érdekes feje van, nekem így képekről nem tetszik :(


Nekem sem jön be.

21 L.


Nekem bejön. Mondjuk én általában szeretem az angol pasikat, és ő szinte le sem tagadhatná származását :)


Nekem sem jön be


Hát nem túl férfias jelenség, az tény :) De mondjuk ez önmagában nem jelent semmit, főleg a briteknél. Arrafelé teljesen elfogadott dolog a metroszexuális megjelenés heteró férfiaktól is. Viszont ahogy Matt-re néz időnként, hátőőő... :)



Nem számoltam össze, de kb 10 nem tetszik mellett, kapott 2 elmegy választ. Ezt kapja egy átlagos pasi. A ronda az meg egynek sem jön be. Ezért nem írnak társkeresőn sem egy átlagos pasinak, mert az átlagos arcot nem tekintik jó partynak. Ezt tapasztalom mindenhol. A rondát pedig rühellik.

2012. nov. 16. 19:29
 4/25 anonim ***** válasza:

Különben leírtam, miért alakult így. Annyit fűznék még hozzá, hogy a test szimmetriája is fontos, ám manapság, a felöltözött ember esetében a nők főleg az arcból veszik le ezeket a dolgokat.


Ám elképzelhetőnek tartom, hogy más tényezők is hatnak.

Még olyan vad gondolatokat is, hogy ezért bámulják annyira a fiúk fenekét, nem csak szexuálisan izgató, hanem valami "arányosságot" is levesznek belőle.


Viszont azért nem feketén-fehéren igaz, amit írsz.

Az embernél a pszichológiai tényezők is sokat számítanak.

2012. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mutasd azt a srácot, fotó nélkül nem tudok mondani erre semmit.
2012. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mindent az arc alapján döntenek el a lányok, meg a magasság alapján. Ha valamelyik is bajos, akkor vért kell pisilnie a pasinak, mire sikerül egy puszit kicsikarnia egy átlagos lánynál. Ha eddig mind a kettő necces, akkor lefőtt a kávé.
2012. nov. 16. 19:32
 7/25 A kérdező kommentje:

Ezt te mondod: Amit én is tapasztalok. ,,Azért van egyébként, mert a nők jobban válogatnak, biológiailag. "


De ilyenkor mindig jön ide kommentelni 10 lány, hogy ez nem is igaz és a pasik százszorta jobban válogatnak. Ezzel össze is zavarnak és nem tudja az ember, hogy kinek is higgyen, mert nem ezt tapasztalja, de minden lány ezt mondja, hogy a pasik válogatnak jobbak. Na ilyenkor, hogyan legyen okos egy pasi?

2012. nov. 16. 19:34
 8/25 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló szerint "metroszexuális" a fotón szereplő fiú.


Itt jönnek képbe a pszichés tényezők.


Sok nő (szociális, pszichés hatásra) nem a helyes, hanem egyenesen a csúnya férfiakat igyekszik még mindig favorizálni. A helyeseket "nőiesnek" tartják és nem ezt várják a férfitől. Talán tetszik nekik, de néha picit irigyek is rá.


Én olyan kommenteket is olvastam egy kifejezetten helyes arcú srác fotójához, miszerint (próbálom emlékezetből idézni):


"Szép arca van, de olyan kis meleg kinézetű"

"Ez biztos egész nap a tükör előtt áll, ilyen nem kéne, nagyon beképzeltek"

"Nehogy már ő legyen a szebb, én vagyok a lány. Nekem olyan férfi kell, aki mellett feltűnhetek! Erős legyen ne szép!"


Sőt, talán a legdurvább:


"Ronda férfi mellett jobban tündökölhet a női szépség!"


Ezeket azért nevezem "pszichés" tényezőknek, mert főleg bizonyos társadalmi hatásokból fakadnak.

A válaszokból kiderül, hogy latensen helyesnek tartják a srácot, tetszik neki. Az viszont számukra helytelen, hogy esetleg szebb arcú partnerük legyen, mint amilyenek ők maguk, nőként. Vagy viszonyítva, szerintem érted.

2012. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Baromság,fiuként nekem sokkal fontosabb az arc mint a test.persze ne legyen kövér de ha teltebb az nem gond.

szóval egy telt szép arcu lány jobban bejön mint egy jobb testü csunya/átlagos arcu lány.ennyit az elméletedröl.

2012. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Magasság kihúzva (nem fogod tudni belémbeszélni, hogy jogos). Helyes arc marad.


Viszont van még egy esély.

Vannak gyönyörű, de elég nagy önbizalomhiánnyal rendelkező nők. Ők rendszerint kifejezetten előnytelen külsejű férfit választanak.


Ezzel összejátszhat, hogy bizonyos nők szeretik egyfajta "kegyben" részesíteni az előnytelenebb külsejű srácokat, szeretnék "megmenteni" őket.


Ez úgy hangzik, mintha a nő megsajnálná. Van benne valami. Viszont nem feltétlenül végződik rosszul.

Aztán a nő rendszerint el van magával telve, hogy ő milyen "jót" tett, és kifejezetten ragaszkodni kezd.

Idealizálja, megszereti választottja külsejét.

Igazolni akarja önmagát- kifejezetten büszke rá, egyfajta lázadás is van talán ebben.


A személyiségkutatók szerint kifejezetten tartósak tudnak lenni az ilyen kapcsolatok.

2012. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!