Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos vagy átlagos?

Figyelt kérdés
Szerinted a sportos , izmos vagy az átlagos testalkatú pasi a hűségesebb ?
2011. aug. 9. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

????????????????


Te ez alapján döntöd el?

2011. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy a hűség testalkathoz van kötve? Befolyásolhatja ez egyáltalán? :D
2011. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy az a hűségesebb, aki zöld pohárból iszik.
2011. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a külső alapján derül ki, hogy ki a hűségesebb. Ez nincs ráírva senkire sem.
2011. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jó pasi, úgy mint a jó nő, sokkal több ajánlatot kap élete során mint az átlagos vagy csúnya társai. Így nagyobb a kísértés, aminek néha nehéz ellenállni.
2011. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sosem ez alapján lehet eldönteni:)

Viszont sokkal több esélye van egy jóképű pasinak, aki sportos, mint egy egyszerű pasinak.. ugyan úgy mint egy szexi nőnek sokkal több esélye van mindenhol, mint egy átlagos nőnek..

Én úgy gondolom, hogy nem minden a külső.

Tetszik ez a mondás: A külső megfog, a belső megtart :)

2011. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy ez testalkat függő, mindinkább személyiség.

ha látok egy sportos embert, mindegy hogy nő v. férfi, én nem arra gondolok, hogy húúú biztos nem hűséges mert hát jól néz ki. én arra gondolok, hogy valaki aki törődik a testével, van benne kitartás a sporthoz.

2011. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sportos
2011. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!