Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolhat? Lépjek az ügy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat? Lépjek az ügy érdekében vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az eset a következő. Van egy kollégám akivel jelenleg egy laza kapcsolatunk van, de többet szeretnék viszont nem tudom, hogy ő vevő lenne e rá. Általában heti egyszer, kétszer találkozunk. Viszont mindennap írogatunk egymásnak. Igaz általában hülyeségeket, de jókat drülök rajta. :D Ha találkozunk akkor mindig ki szokott tenni magáért, tényleg kedvemben jár. A múltkor készített nekem egy asztalt. Most meg megkérdezte szeretnék e egy polcot is mert szívesen segít....viszont sosem mondja, hogy hiányoztam vagy hogy többet is találkozhatnánk... Nem azt mondom, hogy vegyen most feleségül, csak jó lenne többet együtt lenni. Szerintetek bepróbálkozhatok nála vagy inkább hagyjam?
2012. nov. 17. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem veszteni valód nincs max azt mondja hogy nem.
2012. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozhatsz vele, de az, hogy "úgy" kerülj hozzá közelebb, már nem olyan ajánlatos, elvégre a kollégád.
2012. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüljetek "véletlenül" kicsit kétértelmű helyzetbe, aztán meglátod, mit lép. Szerintem közeledj hozzá, biztos nem haragszik meg, ha végül nem lesz belőle semmi. Sok sikert!
2012. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!