Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Fogas kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Fogas kérdés, szó szerint.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Múlt héten elmentünk barátnőmmel egy szórakozóhelyre, 3 hónapja szakítottam a barátommal és mostanra tettem túl magam rajta. Szóval ott volt pár ismerősünk és az ő barátaik, tehát egy nagy társaság jött össze. Volt egy srác aki az első pillanatban szimpatikus lett, külsőre az esetem, vicces beszólási is voltak, láttam, hogy ő is érdeklődik irántam, ezért átültem mellé. Beszélgettünk, jól alakult minden és akkor egyszer csak mondott valaki valami vicceset és elkezdett teleszájjal nevetni. Én meg ledöbbentem, mert elől meg volt az első 2 foga, de az is nagyon ronda volt, barna, csálén állt és jobb oldalon hiányzott a 2. foga. Így az egész fogsora egy nagy katasztrófa volt. Láttam szerintem rajtam a meglepődést, mert akkor már megittam pár pohár boroskólát és így még kevésbé tudtam leplezni a megrökönyödésem, ugyanis egy nagyon jól öltözött, igényes, helyes pasi amúgy. Azt mondta, hogy a foga családi örökség, egyet pedig elvesztett 16 évesen egy balhé során..Ez eddig oké is, de azért erre ma már vannak megoldások, de hozzá tette azt is, őt sose zavarta. Aztán telt tovább az este és jót beszélgettünk, másnap ismerősnek jelölt facebookon. Ott is írt már pár kedves levelet, válaszoltam is, de nem megy ki a fejemből, hogy így mennyire el van rontva az egész arca. Nem vagyok amúgy olyan, akit nagyon érdekel a külső, de azért egy normális fogazat mégis csak alap szerintem. Most reggel írt, hogy este találkozzunk ugyanott és most még nyitva a facebook és nem tudom mit válaszoljak. Nagyon aranyos pasi, úgy érzem egy hullámhosszon vagyunk, de ugyanakkor nem tudok túllépni rajta h ennyire zavar. Nagyon durva amúgy, le se tudom írni mennyire, ilyet max elhanyagolt külsejű 70-80 éveseknél láttam eddig. Ti mit tennétek? Szerintetek gáz? Túl lehet rajta lépni? Lehet, ha kapcsolatba lennénk,már annyira nem zavarna, nem tudom.

Én 22 L, ő 24 F amúgy.


2012. nov. 17. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértem, hogy ez zavar, engem is zavarna. Nem tudom, milyen érzés lenne így csókolózni vele például... Szerintem ha amúgy minden más tetszik benne, akkor menj el a mai találkozóra, és ha látod, hogy többet akar, akkor beszélj vele erről. Kérdezd meg, hogy a jövőben sem tervezi-e, hogy megcsináltatja a fogait, és nyugodtan elmondhatod azt is, hogy ez sok lánynál kizáró ok lehet. Bár valószínűleg eddig is megkapta a csajokat, ezért nem zavarta.

2012. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jajj ez nagyon gáz:S sajnálom nagyon! Egy annyira nem helyes férfit is nagyon meg tud szépíteni,ha szép fogsora van,amiből ugye következhet, hogy gyönyörű a mosolya!


Ennek az ellentéte pedig állati lelombozó :(


Úgysem éreznéd vele jól magad.Hidd el az utcán, azon gondolkoznál, hogy bárcsak szebb lenne a foga stb!

2012. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!