Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi van? Nem értem a fiú ezt most, hogyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 3 héttel ezelőtt ismertem meg.

A munkahelyén láttam meg először , ő amúgy kereskedő..

De már azelőtt láttam fb-n.

Várárlás közbe éppen látott, én is őt, én néztem egy kicsit útánna ő folyamatosan engem. Én nagyon zavarba jöttem , és már rá se mertem nézni. Akkor még a nevét sem tudtam.

Ezután a rá következő vmelyik nap bejelölt fb-n. Mondta , hogy látott engem. És ha legközelebb lát igyunk meg egy kávét.

Másnap találkoztunk véletlenül, a srác meghívott egy kávéra én igent mondtam és még ott a közelbe el is mentünk.

Azt mondta szép vagyok. Számot cseréltünk. Kérdezte nekem milyen fiúk tetszenek.... én mondtam neki nem tudom mert még nem volt barom.

Egy hét múlva találkozni szeretet volna velem , de nekem sajnos el kellet utaznom.

Ezek után még találkoztam vele kétszer és nahyon sokat beszélgettünk, akkor meghívott... sokat beszélgettünk.

Majd ezek után pár nap múlva meg kapcsoltba lett. Nekem nagyon megtetszett ez a fiú meg míg nem ismertem már akkor is bejött. De így h velem beszélgetett sőt még találkozni is akart, és hirtelen bnője lett. Nagyon rossz érzés. Mit gondol szerintetek a fiú? Van így még szerintetek esélyem? Miután megtudtam h kapcsolatba van 4 napja még nem találkoztam vele. Szerintetek kerssem meg? Beszéljek vele? Mit szóljak h barátnője lett? Mit tegyek? Én nagyon szeretem és bár itt van ez csaj neki , még össze akarok jönni sráccal tehát? Szerintetek mi legyen?


2012. nov. 17. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem itt arról van szó, hogy a fiú melletted egy másik nőt is keresett, és úgy érezte, hogy ő lesz a jobb választás.


Én a helyedben már nem keresném fel. Esélyed szinte 0, mert még friss a kapcsolat.

2012. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is így látom át az egész helyzetet. .. :(
2012. nov. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!