Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti melyiket választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti melyiket választanátok inkább?

Figyelt kérdés
Van egy karrierista nő ,aki céltudatos,tudja mit szeretne,tesz is érte és van egy átlagos,aki meg megy amerre viszi az útja(nem teljesen céltalanul,de még sincs konkrét elhatározás)!
2012. nov. 17. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Egyiket se...

F17

2012. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az elsőt, mivel én is tudom mit akarok. 19/F
2012. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
második.. :))
2012. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Aki a másodikat írta, megtudná fogalmazni,h miért?
2012. nov. 17. 17:51
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy átlagos nő jobban bejön, aki céltudatos is, és családcentrikus. Egy karrieristának mindennél fontosabb a karrierje.
2012. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
a karrierista nő mellett sok időd nincs mellette .. mindig a munka és a munka.. kösz de inkább akkor maradok olyan mellett aki dolgozik de rám is gondol nem csak a munkára.. :)
2012. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Féltek vagy tartatok az olyan nőktől/lányoktól ,akiken érződik,h határozottabbak,mint az "átlag"?
2012. nov. 17. 17:56
 8/20 anonim ***** válasza:
annak csak örülni lehet h eltud dönteni valamit.. :) és nem az a válasz ah : NEM TUDOM.. :) nah ettől falnak tudok rohanni..:)
2012. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

a 2 lehetőség közül, az 1-est választanám.


a 2-at. nem szeretem mert egyik napról a másikra él és neki minden teljesen mindegy.

2012. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"egyik napról a másikra él és neki minden teljesen mindegy."


Ezt úgy mondtad, mintha azt akarnád, hogy ő tartson el téged.

2012. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!