Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szeret jobban, aki megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeret jobban, aki megbocsát egy megcsalás után, mert nem tudja elengedni a párját, vagy aki nem viseli el és inkább szakít?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Többnyire úgy van, hogy aki szakít, az önmagát is szereti, az is fontos, hogy saját maga boldog legyen. A többségre igaz ugyanis, hogy aki egyszer csal, az legközelebb is megteszi. Erre meg nincs szüksége senkinek.
2012. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Aki megbocsájt, nem is kérdés.
2012. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Aki visszafogadja, az nem szereti, hanem fél a magánytól..
2012. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem szeretet kérdése.....
2012. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

De. Szereteté is, mert ha igazán szereti a másikat akkor nem tudja eldönteni az első pillanatban, hogy ennyi volt. Őrlődik sokáig, nagyon sokáig. Az jobban szenved aki egyből kidobja a másikat, mint aki sokáig gondolkozik rajta.

És nem alaptörvény, hogy aki 1-szer csalt az fog is.

Néha akkor jönnek rá mit veszíthetnek és bizony nagy változások tudnak bekövetkezni.

Ezt férfija válogatja.

2012. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én bármennyire is szeretem elküldeném. Ha csak nüansz volt az életében nem biztos, hogy el kellene mondania.
2012. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg az lenne a gond, hogy hazugságban él és csak jelentett valamit mert nem mondta el....
2012. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18:19, bocs, de nője is válogatja.
2012. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Alapkérdés, hogy magamat szeretm, vagy a páromat.

Ha magamat, akkor rohadt rosszul esik, hogy megcsalt, kirúgom. Viszont számolok azzal, hogy ez a követlező kapcsolatomban is megtörténhet, mert azért a megcsalás a pár mindkét tagján múlik, tehát én is benne voltam.

Ha őt szeretem, akkor is rohadt rosszul esik, de szeretem. A hibáit is.

2012. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

ma 19:34


Azért írtam férfiakat, mert a nők általában nem bánnak meg semmit mivel szegényeknek mindig van okuk a megcsalásra, ugyanis olyankor egy" gonosz szemét" van mellettük aki biztos nem ad meg nekik midnent...érted. A férfiak legalább néha felfogják mit buknak/buktak el.

2012. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!