Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, ti erre mit reagáln...

Feleségek, ti erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz: Anyámnál voltam öt napot, így a férjem egyedül maradt otthon. Mondtam neki, menjen el a haverokkal esténként, ne unatkozzon otthon egyedül. Mikor hazaértem a vonattal,eljött elém az állomásra. Útközben hazafelé csörgött a telefonja, Balázs volt az, a barátunk. Hangosan beszél, szóval hallottam mindent. Kérdezte miért lépett le a buliból olyan hamar, hova sietett?-mire a férjem mondta neki, majd elmondom, hosszú, majd,majd,majd elmondom. Balázs megkérdezte:Na mi van csajnál voltál?-mire a férjem ismételte az előzőket, s letette a telefont. Közölte velem, hogy ki volt az,aki kereste, s elmondta lelépett a buliból,mert rossz volt, átment egy másikba,mert közben kapott egy smst, de nem akarta Balázst megbántani ezzel,így azt mondta neki,h csajnál volt... Én meg kiakadtam, h köszi nagyon rendes vagy,ezek után hogy fogadjam Balázst meg a nőjét, ha átjönnek? Lesül majd az arcomról a bőr, hogy most gondolnak egyet,milyen rossz a házasságunk. Hogy lenéznek majd, meg sajnálkoznak,meg majd körbemegy mindenhol a pletyka, h tudjátok milyen szar a házasságuk? Erre a férjem mit mond? Most mit spilázod túl, ez a hazugság még belefér,most mondjam meg neki,h sz>r a buli és azért léptem le? -Igen, mondd meg, elvileg jó barátok vagytok! És tényleg szép,hogy 5 hónapja házasodtunk,s most meg jössz egy ilyennel,h csajozol,mert... -erre mit mondott? -hát kérlek, már 4 éve élünk együtt és 5 hónapja vagyunk házasok,ez így belefér...- na úgy elküldtem a búsba, ahogy van.Erre jött azzal,hogy miért vagyok felháborodva, hiszen biztos,hogy D*gni voltam éjjelente,s nem aludtam... na mondom köszi, akkor ezek után még vélhetem igaznak is,hogy simán megcsalt. Mondtam neki,adja ide a telefonját, ha ott az sms, elhiszem. Soha nem kértem számon,a telefonjához se nyúltam Most megtettem,s láss csodát, semmilyen sms nem volt benne, amiben buliba hívták volna... Nem tudom mi a fenét gondoljak...

2012. okt. 19. 09:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Talán azt, hogy megcsalt?!
2012. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
alapvetően ez motoszkál a fejemben,de nem tudom,hogy vegyem rá,hogy bevallja. Konkrétan rákérdeztem, s persze nem volt a válasz...
2012. okt. 19. 10:04
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

en nem akarnam megtudni amit nem tudsz az nem faj.ha megtortent es megis mindig teged szeret akkor semmi ertelme tudnod nem?Mit tennel ha kiderulne megcsalt? Otthagynad elvalnal?Eznem gondolkodj el ha semmit akkor csak fajdalmas lessz a dolog nemm eri meg.Ha lepni akarsz akkor hata mogott turkalj a telefonjaban ha nem akkor higy neki.

ne gondolj semmit arrol a ferjed mit beszel a baratjanak a fiuk egymas kozt igy dumalnak hagyd ra.ne erdekeljen mit gondol a barat rolatok.

2012. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is emiatt lenne gyanús: "Kérdezte miért lépett le a buliból olyan hamar, hova sietett?-mire a férjem mondta neki, majd elmondom, hosszú, majd,majd,majd elmondom."


Miért nem lehetett azt mondani, hogy bocs, de elugrottam a feleségem elé az állomásra?

2012. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nekem leginkább az fáj/t, most nézzetek nyugodtan hülyének,hogy szerinte normális ha 4 év együttélés,és 5hónap házasság után bevág egy ilyet. Ennyi erővel normális lenne számára, ha konkrétan megcsalna (ami lehet meg is történt)mert már ennyi ideje?!?! együtt vagyunk...
2012. okt. 19. 10:17
 6/29 anonim ***** válasza:
10%
32 évesen azt mondom, hogy igen ez normális és belefér. Persze 5 évvel ezelőtt még nem így gondoltam, de azóta sokat tapasztaltam a férfiak gondolkodásából...
2012. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%

Úgy érzem nem a haverjának hazudott, hanem neked. És midemellett még játsza magát és téged néz hülyének.

Én biztos beszélnék a közös barátotokkal, de valahogy ügyesen, mintha már tudnék a dologról...

Pl. Legalább jó nő volt, akivel megcsalt? V ilyesmi, onnantól már okosabb leszel.

2012. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm Alexandra a tanácsot. Azt hiszem, élek is a lehetőséggel...
2012. okt. 19. 10:46
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
101%, hogy félredugott.
2012. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Szívesen. Majd írd meg, hogy mi volt!
2012. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!