Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most zárjam le hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most zárjam le hogy vége? Szeribtetek ennyi volt?

Figyelt kérdés
Nos nem hosszú 4 hónapos kapcsolatról van szó. Amiből 2 hónapot együtt éltünk, 2 hete elment messzire dolgozni. Eddig beszéltünk minden nap, tervezgettük hogy oda költözöm hozzá pár hónapon belül. De 4 napja hivtam akkor kőzölte hogy most zavarom, majd később felhívott de azt sem mondta szeret, hilábyzok( mindig szokta) majd bem hivott, tegnap irtam neki este smst ha van udeje csörgessen meg. Nem reagált, ma irtam neki hogy akkot méltathatott volna annyira hogy felhiv hogy vége vagy legalább egy smst irt volna, erre sincs semmi reakció. Üzenetek kézbesítve lettek neki. Ennyi volt a nagy szerelem?
2012. nov. 17. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jól látod! Ennek vége. Csak nem meri közölni. Lekoptatott sz@rba se vesz. Erről ennyit.
2012. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én megírnám neki hogy akkor legalább írjon egy sms-t ha ennyi volt... legalább tudd biztosra hogy mi van :(
2012. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Irtam neki hogy legalább leirhatta volna, de semmi reakció nincs rá
2012. nov. 17. 18:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Most irtam neki hogy legalább annyit irjon hogy jól van semmi baja, többet nem keresem...
2012. nov. 17. 18:55
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ír, hívtam jem veszi fel, wz sem érdrkel ha vêge csak zudni akarom hoogy jól van
2012. nov. 17. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Még te aggódsz miatta?? Ne legyél már ilyen hülye könyörgöm!

Hagyd már a pi*csába. Nem látod???

2012. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát én se aggódnék ha erre sem képes hogy visszaírjon... várnék h visszajelezzen 1 napig aztán szerintem többé szóba se állnék vele :)
2012. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Sajnos, de nagyon szeretem, és.nem értem hogy mért? Hisz minden működött, és tudom hogy ő.is szeret(ett)! Ebben biztos vagyok, ilyen gyorsan nem lehet valakiből kiszeretni!

Nem vártam el tőle sokat, és szerintem mindent megadtam neki

2012. nov. 17. 19:34
 9/13 A kérdező kommentje:
De ha valami baj történt vele? Kórházba került vagy akármi... Félek.hogy valami.ilyesmi is álhat a háttérben
2012. nov. 18. 10:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Az meg se fordul a fejedben, hogy ellopták, vagy elvesztette a telefonját? Lehet, hogy valami történt vele és kórházba került? Nem kéne kombinálni, amíg semmit se tudsz.

28F

2012. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!