Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem birom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem birom már két honap eltelet hogy vége lett, de egyre intenziv az érzés.

Figyelt kérdés
hol az egyik nap hol a másik nap olyan,tegnap megtaláltam a nekem irt leveleit a facén, pedig azt hittem kitőrőltem megnéztem a facéját is de még azzal a lánnyal van.Próbálom lefoglalni magam de nem megy csak rá gondolok.

#hfv
2012. nov. 12. 10:02
 1/10 A kérdező kommentje:
nem is voltunk sokat egyűtt sokat Miért szeretem bele nem értem magam.
2012. nov. 12. 10:04
 2/10 anonim válasza:
Számomra nincs ebben semmi különös. Tavaly szeptemberben jöttem haza barátomtól... azóta is csak rá tudok gondolni nagyon szeretem még mindig.
2012. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és még mindig az a kép van kinnt neki amit velem egyűtt csinált
2012. nov. 12. 10:11
 4/10 A kérdező kommentje:
de nem rolunk csak ahol voltunk
2012. nov. 12. 10:12
 5/10 A kérdező kommentje:
kűlőnős az élet kinálja a lehetőséget de nem élsz vele csak akkor jőssz rá mikor már elveszteted és nem tudsz változtani rajta .valakinek ez a sorsa valaki él a lehetősségel
2012. nov. 12. 11:26
 6/10 anonim válasza:
Te hagytad el őt?
2012. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sok fura helyzet sok félreértés kevés kommunikáció volt kőzűnk nem igazán én mondtam ki de nem a csalódás bánt .........
2012. nov. 12. 11:56
 8/10 anonim válasza:
Hanem?
2012. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem tudtam megismerni nem adott tőbb időt nem tudtam megmutatni a jó oldalam amikor már kezdtem bizni akkor már nem kellettem
2012. nov. 12. 15:19
 10/10 anonim válasza:
Nem érdemli meg, hogy bánkódj miatta.
2012. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!