Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy elfogadja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elfogadja, hogy vége?

Figyelt kérdés
Másfél hónapig jártam a barátommal és most szakítottam vele.Az a baj,hogy mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata,és én igazából nem is voltam szerelmes,hanem ez az egész fellángolás volt,amiről azt hittem,hogy szerelem.Viszont a barátom nagyon belém szeretett.Egyébként is lelkiismeretes ember vagyok és nehéz volt megmondanom neki,mert nagyon sajnáltam.Elég jól fogadta,azt mondta,hogy annyira nem is illettünk egymáshoz,de azért fáj neki.Oké,eltelt két nap és most elkezdett könyörögni,hogy adjak neki még egy esélyt.Megmondtam neki,hogy max.csak barátok lehetünk,de ő azt válaszolta ,hogy neki az kevés lesz és,hogy mindent meg fog tenni,hogy ismét összejöjjünk.Nem szeretnék vele újból járni,mert tudom,hogy nem menne,és megpróbáltam változtatni az érzéseimen is,de nem sikerült.:S Mit tegyek,hogy békén hagyjon,már nem bírom ki,ma is bőgtem mikor rám írt.Viszont egy szívtelen dögnek is érzem magam,pedig tudom,hogy így volt a helyes,mert az rosszabb,hogyha megjátszom magam.:(
2012. nov. 12. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a szerelmetes fiúkák nehezen fogják ám fel.
2012. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így járt!
2012. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg valami közös ismerőssel akire hallgat,mond meg hogy beszéljen vele!ha nincs ilyen, akkor írd meg neki egyszerre ezt az egészet amit ide írtál!de a legjobb az lenne ha személyesen mondanád meg neki és ha tényleg nem szereted akkor hiába sajnálod meg hagyd ott!később úgyis megérti
2012. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell barátnak sem lenni vele, ez csak reményt ad neki. Egyszerűen meg kell szüntetni mindenféle kontaktust! Ne válaszolj neki, majd abba fogja hagyni, elmondtad neki, korrekt voltál és becsületes, mert személyesen mondtad ezt meg. Lesz még pár ilyen az életeden, tudom, hogy nehéz, de ez az élet rendje. Egyszer élsz csak!
2012. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!