Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer olyan mintha tetszenék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer olyan mintha tetszenék neki, utána meg egy ideig lese' sz. R és folytatja előről?

Figyelt kérdés

OLVASDEL LÉCCI! a srácot régebb ótaa ismerem de az utóbbi 1-2 hónapba kezdtem el komolyabban érdeklődni iránta de teljessen összezavar.. egyszer flörtöl velem, elhív talizni, aztán elfelejt, nem beszélünk egy ideig mert nem ír rám, és utána rámír 1-2 hétre rá, mintha semmi nem történt volna. utána megint megdumáltunk egy talit de akkor meg lelépett mert ment a busza én meg ott vártam rá.. aztán utána kérdeztem tőle hogy miért nem jött.. azt annyit mondott hogy bocsi..utána megint nem beszéltünk 1-2 hétig utána meg egyszercsak belájkolja a képem,rámír és most megint nem beszéltünk már 3 napja.. suliba is gyakran látom..

miért csinálja ezt?


2012. nov. 17. 19:12
 1/2 anonim válasza:

játszik veled szerintem..

szóval jobb lenne, ha hagynád a p*csába, már bocsánat!

én is kifogtam pár ilyen srácot és le kell őket szarni. ne hagyd, hogy játéknak nézzen;) akkor ír rád,amikor nincs más ribanc,aki körülugrálja.

2012. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Állandóan jön ez a "csak játszik veled" duma.

Nem is olyan biztos az. Egyszerűen csak nem meri a kapcsolatot magasabb szintre emelni, ezért hagy egy kicsit, és újra kezdi. Ez nem biztos, sőt, de előfordulhat.

2012. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!