Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Mi a véleményetek hogy ha egy lány így viselkedik? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt akivel a városi buszon találkozok nap mint nap.

Élőben mosolygós,folyton rám mosolyog és általában egymás szemébe nézünk,de én mindig elkapom a tekintetemet akkor :D

Néha megbököm facen vissza bök általában 3-6 nap után,nem tudom hogy mit jelent ez.Viszont ha neten beszélek vele mindig én írok rá 30 perc azután amikor bejelentkezik.

Általában 1-2 órát szoktunk beszélni neten,városi buszon 10 percnek örülök..

Tegnap a buszon mondta hogy feljön velem egy ideig mert arra felé dolga lesz,és feljön velem.Pedig simán mondhatta volna hogy nem jön fel velem.Amikor leszálltam még állt a barátnőjével egy kicsit,én lassan elindultam és sietett utánam.

Ma amikor ráírtam kérdezte hogy h-h nem voltam tegnap meg ma?

Egyszer a barátnőjével volt,köszöntem neki a barátnője elmosolyodott és ő is köszönt.Tegnap egy másikkal találkoztam és ő is mosolygott akkor gondoltam oda tolok egy Helló-t!

De van egy konkurencia,vagy nem is tudom.

Kiírta neki hogy látta tesizni és nagyon szexy volt a barátnőjével..De nem likeolja a képeit,max. kommenteli hogy kislááány meg ilyenek. (enyémet se)

De a barátnője falára is írogat szóval remélem semmi.

Nem volt ma bőbeszédű neten,ezért kérdeztem hogy zavarom-e azt mondta nem csak szar napja volt,és minden tőle telhetőt megtesz.

Egyszer elhívtam sétálni őszi szünetben azt mondta ha nem lesz rossz idő akkor eljön,de csak szünet utolsó napjaiban jött fel megint...

Tippek?Hívjam el megint valahova?Lányok hova szeretitek hogy elvigyen egy fiú,ilyen hideg,esős napokban?

Köszi aki elolvasta! :)


2012. nov. 17. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Helló, bejössz a lánynak. Nem tudom hány éves vagy, de hívd el valahová, kis étterembe pizzázni, Mozi!, ahol eltudtok egymással tölteni 1-2 óra hosszát, ahol más nem zavar.

A nő reakciója, hogy utánad ment az is azt mutatja , hogy bejössz neki.


Buliba nőt nem szabad hívni, mivel nagy az esélye, hogy lesz bátrabb/nyomulósabb, és lecsapják a kezedről.


Fiú vagyok, MOZIBA VELE, vagy Pizzázni!!Sétát is felejtsd el. Nincs közös téma, nincs semmi ami megragadna benne. Olyan kell amit együtt csináltok, s élmény,emlék, marad amit közösen csináltatok.! Hajrá!


20/F

2012. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok ő 15 :) 1 évvel idősebb..
2012. nov. 17. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!