Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nincs túl az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nincs túl az előző szerelmén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden tökéletes lenne, tudom, hogy nagyon kellek neki és már a másik lánynak nincs nála esélye, de még nem múltak el teljesen az érzelmei iránta, ő mondta. (Nem volt köztük semmi, csak nagyon sokáig reménytelenül odavolt érte)

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Én tudok megértő lenni és várni erre, mert tudom, hogyha máskor találkoztunk volna, akkor minden rendben lenne. De így... aki volt ilyen helyzetben, kérlek segítsen!


2012. nov. 17. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ha annyira tetszenél neki, akkor el tudná engedni a régi érzéseit :) sajnálom...de ez az igazság :)
2012. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
várhatsz kicsit, de ne túl sokat...legyetek inkább csak barátok és éld az életed, pasizz is akár...és majd alakul
2012. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

magától nem is fog menni neki. szar dolog, mikor arra vagy, hogy felejtsenek veled ..

vagy nagyon legyél azon, hogy beléd is szerelmes legyen, és eszébe se jusson a másik vagy ülj le vele megbeszélni, hogy nem fair, amit csinált, te ezzel nem boldogulsz, keressen meg, ha már túl van rajta.

a beteljesületlen dolgok mindig felértékelődnek .. én ha a helyedben lennék állandóan attól félnék, hogy azért a csajért bármelyik pillanatban otthagyna. persze nem akarok bogarat ültetni a füledbe.

2012. nov. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szar ügy.. én is így voltam exemmel, hogy a 2. randin közölte,hogy nagyon kedvel meg szimpi vagyok neki meg tetszem is neki, de nem akar járni. Kérdeztem, hogy azért érzi-e így, mert még mindig szerelmes a régi csajába? Mondta, hogy hát igen, ez is benne van. Én tepertem utána és össze is jöttünk, majdnem 2 évet voltunk együtt. De belém soha nem volt igazán szerelmes még hónapok múlva sem. Nagyon szeretett velem lenni, kötődött hozzám, e szerintem a negyedét se érezte irántam annak, amit a másik csaj iránt. Ha most lennék a te helyedben, én elengedném. Nem érdemes ilyennel kezdeni. Azon meg kár pörögnöd, hogy ha máskor találkoztok, mi lett volna ha... tökmindegy, mert nem máskor találkoztatok, hanem most. És így alakult, kész. Majd jön egy olyan, aki szabad érzelmileg és csak beléd lesz szerelmes.
2012. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!