Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen nincs még barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen nincs még barátom?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok. És még soha nem volt barátom.

Nem járok sehova mert buliba nem engednek. g

Csak a suliba járok..de ott meg kivagyok közösitve...nem szeretnek pepig mindent meg tettem már h be fogadjanak...de.nem is

ez aggaszt mert már meg szoktam h magamba vagyok

az iskolába. Hanem az.h.még nincs fiúm...Ha tetszik

is valaki el utasitanak meg akik tetszenek mindnek barátnőjük van.

Ismerkedni se nagyon tudok mert nincs úgy baráti társaságom.

Min kellene változtassak :) szerintetek h jobb legyen az életem, helyzetem .... (a hibákért bocs) :):)


2012. nov. 17. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne sajnáltasd magad, ismerkedj valami iskolai programon, szakkörön, vagy szórakozóhelyen... Mozdulj ki! És tudom miről beszélek, hasonló helyzetben voltam ;)

F17 Hajrá, és változtass, de ne akard magad elfogadtatni!!

2012. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát először is nagy hiba hogy nem jársz sehova....mivel nem csak buliba lehet járni, és ez fontos....a sulin kívül nem csak a r*banctanya szórakozóhely van...

Valami szakkör kéne neked ahol ugyebár a mostnai éned ismerik meg, ahol hasonló érdeklődésűek vannak...és mondjuk ne virágkötő szakkör jó ha vannak fiúk is...

vagy valami sport....vagy bármi, mert baromság hogy csak a suliba jársz....és ha a buli nem jön szóba, am nem is baj mert úgyse a legjobb terep igazi kapcsolatok kialakítására, akkor valami különfoglalkozás...

2012. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Omg..kislány vagy még, látod. Amúgy is, fel a fejjel

Ezután fősuli, nem ismernek. Amúgy egy ideillő idézet: "sosem leszel a tömeg része, mert többet ér a büszkeséged"

Hidd el, egy nap megköszönöd a szüleidnek, hogy nem mehetsz ide-oda, és azt magadnak, meg a többieknek, hogy nincsenek veled. Persze abban az esetben, ha ők normálisak, csak te vagy antiszoc, akkor magadon változtass, de ha ők a tipikus mai fiatalság, és te meg ink az értelmesebb fajta, kerüld el őket. Találd meg a magad társaságát, és hidd el, akkor a párkapcsolat is összejön. De gyanús, hogy eléggé önbizalomhiányod is van

2012. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha te a suliba mindent megtettél, hogy befogadjanak, de így is szemetek, akkor b@szódjanak meg!!! Komolyan.. és amúgy 16 évesen nem létszükséglet egy pasi. Hidd el, ha itt lesz az ideje majd úgy is jönni fog a híród ;) de ha nagyon ismerkedni akarsz járj szakkörökre, sportolni, stb. életre szóló barátságokat köthetsz, és amúgy a szüleim első csókja is pl. filmszakkörön csattant el :)
2012. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járj el edzésre, fotószakkörbe, tánciskolába, uszodába, hittanra, stb. és ott tudsz ismerkedni, nem csak barátot, de társaságot is találni.
2012. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Küldj magadról képet,úgy könnyeb lenne,talán növelhetnénk az önvizalmadon.

Amúgy nekem sem volt még barátom,de sok barátom van és barátnőn,a pasik nem próbálkoznak nálam de jó ez nekem így:D ha.majd megtetszik valaki akkor én kezdeményezek.:)

Engem se engednek esténként el,amit megértek,ezért suli után szoktam találkozgatni.Próbálj meg valakivel összebarátkozni,aztán majd az a lány bemutatja a barátait,bevon a társaságába.A fő hogy légy pozitív és nyitott.

A fiúkról meg annyit,hogy Isten írja még a 'Love Story'-dat.:D

15/l

2012. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem 23 éves koromig nem volt, pedig engedtek buliba, csak nem mentem :) nem baj az, nem kell elsietni
2012. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmi baj, előbb-utóbb összejön, csak ne a legjobbat akard mert azt ha meg is kapod nem tart sokáig, :P
2012. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!