Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miylen egy igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miylen egy igazán jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Még az elején és pár év múlva?:) változik valami?
2012. nov. 18. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott semmi. A mi kapcsolatunk kiváló.
2012. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

1-es válaszoló!

Itt nem kutya és ember kapcsolatról van szó!

A kutya hűséges azt elhiszem, de nem ugyanaz :)

2012. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Mint a mienk. Ő otthon a családjával, én itthon a gyerekünkkel.
2012. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én olyasmit vettem észre, olyan az eleje, amilyen a közepe és a vége is.

pl ha az elején sokat hiányzik a srác, érdekes módon a kapcsolatban is ezt érzem.

ha az elején túl sok a srác(ragaszkodik, nyalis)ez a kapcsolatban is megmarad.

ha valaki már az elején nem őszinte, később sem lesz az, ha valakin azt érzem az elején szerelmes, a kapcsolatban is azt érzem, ha valaki ki akar használni, érdekes később sem kellek többre,stb

valahogy nekem mindig olyan az eleje amilyen lesz is, szóval szerintem nem változnak.

2012. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szóval ha egy kapcsolat eleje igazán jó, akkor igazán jók a kilátások a kapcsolatra is.
2012. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!