Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvagyok átkozva?! Már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok átkozva?! Már tényleg nem tudom mivan. :/

Figyelt kérdés

Üdv. Nos kezdeném a lényeggel.Nem tudom miért, de 20 évesen még sose volt komoly kapcsolatom. Mindenki ezt kérdezi, hogy van e már barátnőm stb... Nem tudom mit rontok el, hogy nem tudok kialakítani.


Viszont, az egy éjszakás kalandokban meg profi vagyok. Szó szerint. o.O Nem tudom miért, Egy éjszaka alatt 5-8 lánnyal is letudok feküdni ha nagyon formában vagyok. Eddig jó mókának tartottam az egészet, s saját rekordjaimat döntögetem buliról bulira hány lányt tudok megdönteni. Egyszerűen fel se tudom fogni miért vagyok ebben ennyire jó. De a magánéletem is ilyen.

Remek munkahelyem van,csúcs fizetéssel, különélek saját lakásban,saját full BMW-t törlesztek, mindent megkapok amit csak elgondolok, (s nem nem anyu meg apu vette nekem ezeket, hanem keményen dolgoztam 18éves korom óta ezekért iskola mellet napról napra)


DE a kapcsolat ami nem megy :S Egyáltalán nem vagyok az az arrogáns szemét, Bent mai napig egy érzékeny, álmodozó férfi vagyok.Utálok kapni, mindig csak adok,s segítek másoknak amikor csak tudok.


Miért nem tudok normális kapcsolatot kialakítani?

Nem vagyok csúnya férfi, 190cm magas,izmos testalkatú,sőt minden nő mondja, hogy amúgy bejövök neki. DEEEE asddd. kezdek ki lenni. :S


Rajtam egy átok ül.



2012. nov. 17. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért azt elárulhatnád, hogy két év munkából hol lehet saját lakást venni...:O
2012. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést az ezotéria kategóriába kiírod, tuti hogy 5 perc alatt 20-an veszik le rólad a rontást.
2012. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogyan vettem lakást? havi 500ezer forintos nettó fizetés, hitel, s lakást vettem.
2012. nov. 17. 21:58
 4/13 A kérdező kommentje:

" Ha ezt a kérdést az ezotéria kategóriába kiírod, tuti hogy 5 perc alatt 20-an veszik le rólad a rontást."


Az biztos, már kaptam ajánlatokat rá...

2012. nov. 17. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
lhet hogy gyerekes a viselkedésed, mert ez az 'asd' szöveg a mai 13 évesek szlengje :)
2012. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bocs,hogy ennyit kérdezek, de hol lehet 18 évesen 500 ezret keresni? tényleg érdekel:)
2012. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy a lányok azt az alakot látják benned, aki csak meg akarja húzni őket (pláne, ha hozzájuk is úgy közelítesz mint az 1 estésekhez). Mellesleg, ha korábban ennyi 1 éjszakásod volt, akkor jó eséllyel 1-2 helyen már tudják rólad, hogy inkább a lyukra játszol, ezért a komolyabbak szóba se állnak veled.


Viszont engem is érdekelne (akár privátban is), hogy mivel lehet legálisan, diploma nélkül és Magyarországon nettó havi 500k-t keresni.

2012. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dragonstar válasza:
Ahhoz, hogy szalonkepes valaszt lehessen a kerdesedre adni, feltetlenul meg kellene teged szemelyesen ismerni. Szerintem egy hosszas beszelgetes utan tudnek neked adni egy-ket tanacsot... abban jo vagyok. :)
2012. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Dragonstar. Privátban küldj elérhetőséget. Lehet róla szó.
2012. nov. 17. 22:37
 10/13 A kérdező kommentje:

azért írtam "asd" t mert a trágár szövegek tiltva vannak. ^^


Egyébként mindig idegen környezetben vagyok, mindig más helyen szórakozom. Sőt, discoba nagyon nem is járok. Inkább ilyen, Éjszakai Söröző/Étterem/fogadó helyeken szoktam megfordulni.

2012. nov. 17. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!