Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy férfi (32 éves), aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztikee102 kérdése:

Van egy férfi (32 éves), aki már évek óta tetszik, de nem merek lépni felé, mit tegyek? én 19 éves vagyok Bevetettem pár csajos trükköt, de nem vált be úgy ahogy kellett volna. Az fix, hogy szimpi vagyok neki.

Figyelt kérdés

Elég hosszú a sztorim...de a lényeg,hogy buszsofőr és a buszon ismertem meg. Aztán tavaly nyáron próbált közeledni,de nem vettem a lapot. Ráadásul mindig leégettem magam,de aranyos volt,mert mindig viccesen kimentett a szituból :)Aztán idén nyáron én próbálkoztam,de most meg ő nem vette a lapot,vagy nem akarta?! Nem tudom. Csajos trükk volt például,hogy direkt fent hagytam a pulcsimat a buszon,aztán megvártam míg egyedül lesz és visszamentem hozzá. Kicsit beszélgettünk,de nem vittük túlzásba. Arra vártam,hogy majd ott marasztal,aztán megismerjük egymást,de nem így lett. Amúgy mindig integet,ha meglát. Akárhányszor összefutunk egy nap mindig köszön...

Mi a véleményetek?


2012. okt. 31. 18:23
1 2 3
 1/24 DiMalto ***** válasza:
hááát nagy reményeket ne fűzz hozzá...
2012. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
egy normális 32 éves pasi, aki nem akar egy 19 évestől, még nem felnőtt egyéntől semmit
2012. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
tudsz valamit róla?van családja?mert ha igen akkor inkább felejtsd el!
2012. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, faluhelyen a buszvezetők a legmenőbb arcok.. :)
2012. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb naiv kislány az ő buszsofőrjével.

Persze, biztos más vagy neki, mint a többi...biztos.


Figyi, úgy sem hiszed el, de lányok százai bedőlnek a buszsofőröknek. Tudom, ő nem az a fajta...DE AZ A FAJTA! De ha máshogy nem, majd saját bőrödön megtapasztalod.

2012. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ez elég vicces :D Pulcsis trükk miért csajos trükk?

Milyen csajos trükk volt még ?

2012. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz olvasni?A buszsofőrrel beszélgetni tilos!
2012. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna,hogy pont buszsofőr a kiszemelted :D
2012. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Csivibaba válasza:
Gondolkozz el, hogy rajtad kívül még hány csajjal csinálja ugyanezt... A városunkban ez nagy divat a buszsofőrök körében. Szóval szerintem hanyagold...
2012. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lekésted, biztos a fiatalabbakra bukik.
2012. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!