Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg mi van köztünk? 15/L

Figyelt kérdés
régóta tetszik egy fiú, ő 17 éves. nem találkozunk sokat, de amikor összefutunk az utcán megkérdezi hogy vagyok, vagy csak valamiről elkezd beszélgetni velem. pár héttel ezelőtt a telefonszámomat is elkérte, de azt mondta, hogy egyik haverjának kell, de a haverja azóta se hívott. Folyton néz és gyakran szemezgetünk. Legutóbb még egy puszit is kaptam tőle amikor elköszöntünk egymástól. Szerintetek ez jelent valamit? Hogyan kérdezzem meg, vagy mit csináljak hogy éreztessem vele, hogy érdekel?
2012. nov. 18. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Félénk, vagy kamuzik. Vagy mindkettő.

Próbáld bátorítani egy kicsit, pl. mosolyogj rá, érdeklődj a dolgai iránt, kérd, hogy meséljen magáról. Ha nincs változás, akkor komolytalan.

2012. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mivel kapcsolatban kamuzna? Oo az egésszel, vagy csak a telószámra gondoltál?
2012. nov. 18. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle,hogy mit érez irántad.vagy kérdezd dolgairol meséljen magárol.
2012. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Úgy értem, nem biztos, hogy akar tőled valami komolyabbat is. De lehet, hogy csak simán félénk, ezt ennyiből még nem lehet tudni! Úgyhogy ismerd meg jobban, aztán majd eldől.

2012. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!