Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmhöz elköltözök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmhöz elköltözök jövőre, vagy 2 év múlva, akkor szülei megengedik nekem, hogy ott legyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha elköltözöl valahova akkor jobban jársz, ha a tulajdonosok is megengedik, nem?
2012. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Most tervezitek, hogy kb. két év múlva összeköltöztök. Méghozzá a barátnődhöz mész? Neki van lakása? És miért függ ez a szülőktől? Vagy hány évesek vagytok?
2012. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előzőválaszoló: fiatalok vagyunk még valamennyire. Szeretem a barátnőmet,én is őt. Beszéltem ma vele,és szerinte szülei örülnének ha ott lenék.
2012. nov. 18. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egy hebehurgya társaság, az biztos. Semmit sem szabad elsietni. 2 év elegendő erre válaszolni.
2012. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem hebehurgyák...:) Mindig tanul az ember. Most új szót..:)

Két év mulva kérdezd meg a barátnőd szüleit.

Na, a választ ŐK fogják megadni a kérdésedre. Mi, maximum, csak tippelhetünk..:))

Azt is csak hebehurgyán...:)) :D

2012. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!