Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti fiúk ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiúk ebben a helyzetben hogy viselkednétek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ha egy lány elmondaná ( azok után hogy ti közöltétek vele hogy tetszik neked de nem akarod elkapkodni a dolgokat mert most ért véget egy hosszú kapcsolata ( kb. 3 hónapja) és nem akarja hogy beleéld magad a dolgokba ink. majd meglátjátok mit hoz a jövő..)- van egy másik srác is akivel ismerkedik ? ti inkább ráhagynátok a lányt vagy ink. látva hogy őszintén elmondta küzdenétek érte?
2012. nov. 18. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, küzdenék egy ribiért...
2012. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért is lenne ribi? :O
2012. nov. 18. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
( milyen ribiért? azért mert nem csak veled ismerkedik? tudtommal nem ígért semmit a pasiknak :D )
2012. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
még jó h küzdenék érte...
2012. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne lepontozz, hanem adj választ! :O
2012. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3x kellett átolvasnom, hogy kigobozzam belőle, mit akarsz írni. Azt hiszem hagynám a csajt...
2012. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elkel a pihi néha. Tapasztalatból mondom. Jelenleg én előreláthatólag olyan 7,5 - 8 hót pihizek most mindenestől. Bár már most is kacsingatok ide oda. De még várok egy picit. Meg is mondtam. De azért ha ténylegesen nem lépne nem utasítanám el. De azt hiszem beijesztettem.

Nem baj! Azt mondják ami késik nem múlik. Ha meg igen,nem is volt fontos.


Szóval ha nem tudsz róla biztosan olyant, hogy másik férfi van az ügybe, ha nincs rá 10000%-os bizonyítékod, akkor ne hagyd.... szerintem.

2012. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 vagyok


félrebeszélek itt. Ezt írtam

" De azért ha ténylegesen nem lépne nem utasítanám el"


Azt akartam, hogy

"De azért ha ténylegesen lépne nem utasítanám el"

2012. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért ribanc?

Azzal kezdi, hogy nem akar tőle semmit, mert most ért véget egy kapcsolata, amit még nem hevert ki nem akar semmit. Rendben van.

Erre kiderül, hogy ismerkedik egy másik sráccal. Vagyis ez a kiheverős duma, csak kamu és akar valakit maga mellé, csak nem engem. Na ezek után mégis miért küzdjek érte?

2012. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a szövegből nem vettem ki,hogy ismerkedik egy másik sráccal. A kérdező FELTÉTELEZI, hogy a lány mással ismerkedik! Kérdőjelet is tett a végére. Tehát lehet nem is ismerkedik.

Ezért írtam példának magam, hogy én sem ismerkedek, de mégis idő kell.


Nem jelentette ki a kérdező, hogy a csaj pasizna!!!! (kérdezte! feltételezi csak)

2012. nov. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!