Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ti hogy viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti hogy viselkednétek ilyen helyzetben nem szeretném elveszíteni.22f

Figyelt kérdés
Van barátnőm 4 hónapja nagyon szeretem de 1szerüen nem bízom benne nem hiszem hogy lenne neki valaki más de most hogy elkezdődött a suli kevesebbet is talizunk majd mert tanulni a kell, de én mintha azt venném észre hogy mintha nem is akarna velem lenni, nem is nagyon csörget nem is nagyon ír, meg mintha sexet is nem kivána már anyiszor mint elejében.
2012. szept. 4. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig így sok jóra nem számíthatsz, nekem így lett vége a legutóbbi kapcsolatomnak. Ugyanez volt, mindig én erőlködtem a vége felé, hogy találkozzunk már vagy, hogy egyáltalán beszéljünk. Mikor rákérdeztem, kiderült, hogy már nem szeret, aztán ennyi.
2012. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

En nem tudom te milyen ember vagy, de en ezzt ugy szoktam, hogy barmi kis ketely merul fol bennem az elso mondat ami elhagyja a szamat "Ugy erzem beszelnunk kellene".

Leulunk es elso kerdes: "Csak en erzem igy, vagy tenyleg eltavolodtunk...oszinten valaszolj, ha mar nem ugy erzel, ahogy eddig nincs ertelme tovabb huznunk a dolgot, ha meg nincs szo errol, akkor szeretnem megtudni mi a tavolsagtartas oka"

2012. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem akarásnak nyögés a vége...sajnos elöbb utobb elfogod veszíteni akaratod ellenére is. Mert a bizalom tényleg nagyon fontos.

Nekem is ezért lett vége a 7 hónapos keservessen sz*r kapcsolatomnak.:/..Ja és inkább elöbb mint utobb.

Szerintem szakíts vele...most nagyon fájna, de utánna rájössz, hogy megérte. És legalább te töröd az ő szívét össze mint ő a tiéd.

Mert ,ha sokáig halasztod észre veszi ,hogy nincs minden rendben és megszivat.

2012. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha ezt inkább neki adnád elő?
2012. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha diáklány a választottad és komolyan veszi a feladatát, akkor nem várhatod el tőle, hogy továbbra is éjjel-nappal a farkadon lógjon. Tudomásul kell venni, hogy vége a vakációnak! Ha valóban olyan fontos neked, hagyod, hogy úgy ossza be az idejét, ahogy éppen célszerűnek látja.

Hétközben a következő szünetig a szex is kevesebb lesz, mint eddig. Vagy mexox, vagy mexöx! Ha meg nem bízol benne, esetleg még féltékenykedsz is, akkor számíts arra, hogy jogosan leszel kirúgva!

2012. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
már probáltam vele beszélni de ö azt mondja h nagyon szeret meg nincs semmi baj ne idegeskedjek,de én arra gondolok h titkol valamit.nem érzem h úgy szeretne mint az elején,nem félek h nem találok mást de én öt szeretem mindennél jobban,rossz pasinak sem mondanám magam társosági ember vagyok szerintem.
2012. szept. 4. 00:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Abban is lehet valami amit Alex mond. Bár a franctudja, nekem is volt középsulis csajom, nálunk nem volt változás, igaz hogy nálam lakott meg én hurcoltam be reggel. :D


Viszont kicsit bízz mg benne.

2012. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép kapcsolat,ha nem bízol meg benne..,annak kéne az alapnak lenni,normális esetben.
2012. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megfojtod és menekül. Ha nem akkor meg nem jöttél be neki. Sajna ilyen is van. Lehet h már el is veszítetted őt. Ki tudja......
2012. szept. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kezdd el ütni,lehet bevállna ez a módszer
2012. szept. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!