Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha ti bunkók vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti bunkók vagytok egy lánnyal akivel TI szakítottatok, az általában miért van?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy 3 év után szakított velem a barátom (nem most, már régebben és elvileg nem a szerelem hiány volt az ok). Én szerettem őt, de elfogadtam a dolgot holott majd bele haltam. Próbáltam ember módjára viselkedni. Ha találkoztunk köszöntem, ha írt válaszoltam és- életem életem. Ő viszont egy idő elkezdett velem egyre bunkóbb lenni. Mostmár ott tartunk ha rájön, szinte zaklat. Ok nélkül kapcsolatba lét velem, és aztán minősíthetetlen módon beszél, szíd, elhord mindennek. Többször megkérte a barátait is, hogy az ő nevében... Persze élőben hozzám se szól... Amikor nem reagálok, vagy nyugodtam reagálok, akkor még dühösebb lesz. Már beszéltem olyan emberrel is aki tud hatni rá, de az sem tartott sokáig... Fiúk, ti ha ilyet csinálnátok akkor annak mi lenne az oka? Miért csinálja ezt? Mert már nagyon unom, de az ő kedvéért nincs kedvem megváltoztatni az életem (msn stb) és ráadásul egy egyetemre járunk... Nem értem őt...
2009. aug. 15. 17:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*bocsi: éltem az életem
2009. aug. 15. 17:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi hogy konkrét válasz nem adok(nő vagyok,de engem is érdekelnek majd a válaszok)

Viszont,ha egyre durvul a helyzet,simán fel lehet jelenteni zaklatásért.

Annyit még hozzátennék,valószínűleg ilyen van nőben is....

2009. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mondok valamit ennek szerintem oka nagyon nincsen és ha a megváltoztatni az életed alatt azt érted hogy minden kapcsolatot meg akarsz szakítani vele akkor sürgősen ezt kell tenned hív,ír.......stb.....NE VÁLASZOLJ!!!!!!!!!!
2009. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) Gondolom, hogy van ilyen nőben is, de az biztos más okból csinálja mint egy férfi, nem? oO
2009. aug. 15. 17:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Na de mi van az iskolával? :S Miatta azért nem fogok máshova menni, mert az egyetem nem gyerekjáték. :(
2009. aug. 15. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1 vok.hát,nem tudom.végül is ha valakit zaklatunk,és bunkók akarunk lenni,mindegy hogy ffiak vagy nők vagyunk.

Elképzelhető hogy valami miatt mégis kellenél neki,és mivel látja hogy nem foglalkozol vele,ez fusztrálja őt,és máshogy nemtud urrá lenni a dühén.Vagy nem tudom....

2009. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon unatkozik.... Az meg, hogy mikor téged szekál és te nyugodt maratsz, olyankor azért lesz dühös mert látja, hogy leszarod és tudja, hogy nem ér el vele semmit.

Azt is kell csinálni szard le magasról nézz át rajta mintha nem is élne csak lekopik ...

2009. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudtad elengedni? Én most mentem szét a barátommal, az elején ő volt a tökély, aztán a végére minden rosszat elkövetett ellenem, mikor tudja, hogy szökségem van tmogatásra mert földön vagyok ő csak még jobban megtaposott. Hogy tudtál nélküle létezni?köszi,
2009. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
"Viszont,ha egyre durvul a helyzet,simán fel lehet jelenteni zaklatásért. " -> Istenem, én beszarok, ti ezen a világon éltek? Szerintetek, a rendőrség komolyon venné?
2009. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nos az első válaszadóval egyet értek nőből is van ilyen....engem is eldobott a barátnőm kb 2 év után mert azt mondta kihűltünk aztán öszejött egy másik pasival...de azóta is folyamatosan kiabál velem ordítozna elhord mindennek...ami kellemetlen...de én csak fapofával válaszolok és mondom a tényeket...ezen még idegesebb lesz és én jót mulatok rajta magamon...hisz az ő hibája:D
2009. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!