Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm facen mindig pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm facen mindig pasikat jelölget ismerősnek, ti nem lenétek féltékenyek, engem eléggé zavar, vagy akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarnám, hogy mit csinál a hülye közösségi oldalakon.
2012. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen leépült elme...
2012. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem a facebook szerint alakítom az életemet
2012. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

most ez mit számít? :D

nem lesz..opja őket, csak bejelöli ismerősnem a sz@ros facebookon

2012. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy féltékeny vagy, de próbáld magad megnyugtatni, hogy csak arról van, szó, bejelöli őket. Akkor egy kicsit gáz, hogyha nem ismeri őket. De akkor sem kell félned. Csak akkor, ha már találkozgat is velük...
2012. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de akkor is minek jelölget ismeretleneket?szerintem azért mert tetszik neki,vagy csak én gondolom így?lányok szerintetek?
2012. nov. 18. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A sok gyökérrel ellentétben én egyetértek veled. Én féltékeny lennék. Ha nincs dolga velük, és nem ismeri őket akkor ne tegye. Nem vagyok olyan magabiztos hogy senki se lehetne jobb nálam :) Pedig jó pasi vagyok.. :) Szal.. szerintem jogosan gondolod.
2012. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sose értettem, mi értelme van annak, hogy tök idegen embereket ismerősnek jelöljünk. Csak azért, hogy nekünk eggyel több ismerősünk legyen, mint Piri néninek? Vagy azért, hogy eldicsekedhessünk azzal, hogy van 2000 ismerősünk, akikről semmit sem tudunk, és soha nem is beszélünk velük? Egyébként ha engem megjelöl valaki, akit nem ismerek, akkor úgyis rákérdezek, hogy honnan ismer engem, vagy nem igazolom vissza, és kész.
2012. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó 2erre gondolok én is
2012. nov. 18. 21:16
 10/13 anonim válasza:
Te mag jelölgess csinos lányokat,hátha észreveszi magát. Innen válogathatsz [link]
2012. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!